Pierścionki zaręczynowe

Estrellka21

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Dziękuję :rumieniec:
No ale jak dla mnie to pierścionek jest najmniej ważny w tym wszystkim, liczy się przecież to, że mój ukochany chce spędzić ze mną resztę życia. Szczęścia i miłości nie nosi się przecież na palcu ale w sercu:heart: :heart: :heart:
 

agniesiaa90

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2009
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
33
mój pierścionek może nie jest jakiś w stylu diamencik i wogole.. ale trafił w mój gust... mam niebieskie oczko (nie wiem co to za kamień) otoczony białymi cyrkoniami... a ze uwielbiam błękit nigdy nie rozstaję się z moim pierścionkiem co dziwne bo inne zawsze zrzucalam po kilku dniach.. Ale to ten jeden jedyny od Ukochanego.. Co z tego ze by mi dał nie wiadomo jak wiele diamentów jak było by to nie szczere..
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
monisiawa napisał:
A co myślicie o takim?
//be-first.pl/oferta-be-first/klasyczny-zloty-pierscionek-z-brylantem-1-ct-24.html
Mi się bardzo podoba. Poleciłam go koledzy, który chce się oświadczyć dziewczynie.
Z tej stronki polecam biżuterję. Może i ma swoją cenę ale jakość wspaniała.
Mi srednio sie podoba, wole srebro niz zloto
smile.gif
 

mmarek80

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Proszę napiszcie co sądzicie o tym pierścionku. Mam zamiar się oświadczyć za dwa tygodnie. Proszę o szczere opinie.
 

Attachments

  • 374.jpg
    374.jpg
    35 KB · Wyświetleń: 24

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Pierścionek jest naprawdę piękny i uroczy, bez szczególnych ekscentryzmów, powiedziałabym, że klasyczny, więc powinien się spodobac Twojej partnerce. Chyba, że jest typem szalonej artystki, wtedy może okazac się nieco za skromny ;)
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Nigdy nie chciałabym w życiu dostać takiego oklepanego pierścionka, jak nosi co druga zaręczona dziewczyna.
 

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Musze przyznać,że bardzo mi się podoba ten pierścionek. Jest klasyczny i z niezbyt dużym kamieniem szlachetnym. Dokładnie tak jak powinno być. Możesz śmiało dac go swojej ukochanej.
 

meteorytka

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2011
Posty
50
Punkty reakcji
0
Ja chyba nie jestem z tej epoki, bo marzy mi się pierścionek z ametystem lub oliwinem, ewentualnie z topazem miodowym, ale nie z takim tyciutkim oczkiem, tylko z większym.
 

Lilka85

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ametyst, wiem jak wygląda, ale pozostałe kamienie nic mi nie mówią:)
Mój zaręczynowy pierścionek -dla mnie najpiękniejszy
img_prod3749_0_m.jpg
 

djjery

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
witam

potrzebuje opini kobiet JP-90_1.13983.435x400.bab8161ac089568b090f19b8f7107cef.jpg
czy taki pierscionek zareczynowy jest odpowiedni...
 

dorota1206

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.Do djjery-taki piękny pierścionek jest jak najbardziej odpowiedni
smile.gif
Na pewno spodoba się wybrance :)Mi też podoba się białe złoto.Mój ukochany chce,abym sama dokonała wyboru,więc po wielu trudach znalazłam GO. .Nie należy do najtańszych,ale właśnie taki chętnie nosiłabym przez całe życie
wub.gif
 

Lilka85

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
Pierścionki z niebieskimi kamieniami - topazami widziałam w Aparcie jak wybieraliśmy obrączki:) topazowe kolczyki wpadły mi w oko:)
 

karolinka1207

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witajcie co myslicie o tych pierscionkach szulam czegos innego a nie oklepanego prosze o opinie
 

Attachments

  • 39.jpg
    39.jpg
    57 KB · Wyświetleń: 24
  • img_prod3411_0_m.jpg
    img_prod3411_0_m.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 20
  • large_pierscionek_zareczynowy_9.jpg
    large_pierscionek_zareczynowy_9.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 27
  • large_pierscionek_zareczynowy_rocznica_swarovski.jpg
    large_pierscionek_zareczynowy_rocznica_swarovski.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 19
  • pierscionek-z-brylantem-bb-z-000-y01-2494.jpg
    pierscionek-z-brylantem-bb-z-000-y01-2494.jpg
    11 KB · Wyświetleń: 69

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
Nie bardzo lubię wszelkiego rodzaju pierścionki, ale myślę, że ten od Lubego będę nosić chętnie ;) Zastanawiam się tylko jak to będzie wyglądało i kiedy to nastąpi... Bo nie jest to jeszcze jakaś bliska przyszłość, choć temat był już lekko poruszany. I może jestem jakaś dziwna, ale przeglądanie tych wzorów pierścionków zwyczajnie mnie nudzi... Fajnie by było, gdyby po prostu nie był zbyt kosztowny, wybujały czy ekstrawagancki. Lubię oryginalność, ale jednocześnie jestem dość skromna. I w kwestii pierścionka zaręczynowego stawiałabym jednak na minimalizm i przede wszystkim na wyczucie faceta ;)
 

lepnamuchy

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2011
Posty
58
Punkty reakcji
0
hsz to może najlepszy będzie dla Ciebie takie pierścionek - obrączka? Bez żadnych wybujałych ozdób?
 
Do góry