Jeannette

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam .
Potrzebuje pomocy .
Od 7 grudnia mam kolczyka nad wargą typu madonna. Zrobiłam go w salonie piercingu i wszystko było dobrze. Po określonym, możliwym czasie zmiany kolczyka zmieniłam go na takiego, z chudszym labretem. Taki nosiłam przez 2 dni. Dziś chciałam wrócić do 1 kolczyka i niestety, ale okazało się że dziurka po kolczyku jest węższa. Można powiedzieć że na siłę wepchałam więc tego grubszego. Tu pojawia się problem. Początkowo było dobrze ale pod wieczór warga spuchła mi niemożliwie. Jest też lekko zdrętwiała i leci mi krew wraz z ropą. Przemywałam wodą utlenioną, płukam rumiankiem przykładam lodem i jeszcze do tego smaruję trybioticem . Poza tym jestem bezradna. Boje się że mogłam coś uszkodzić. Czy ktoś z was miał podobny problem ? Jak zaradzić temu ?
 

sternum

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2008
Posty
735
Punkty reakcji
12
Wiek
33
Miasto
from your nightmare
Przemywałam wodą utlenioną, płukam rumiankiem przykładam lodem i jeszcze do tego smaruję trybioticem .
sory, ale równie dobrze mogłaś odmawiac modły nad tym kolczykiem i by Ci to tak samo pomogło jak to co z nim robiłaś
poza płukaniem rumiankiem to nic dobrego nie robiłaś, kup w aptece sól fizjologiczna, albo w sprayu octenisept i na Boga odstaw ten tribiotic.
 

ala0711

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2010
Posty
46
Punkty reakcji
0
Również radzę sól fizjologiczną na takie "ranki". Dzięki soli szybciej Ci się zagoi.
 
Do góry