Pieniądze szczęścia nie dają? Ja to mogę sprawdzić!

milionerek

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam,
Mam na imię Łukasz i mam 24 lata. Żyję jeszcze w tym zapyziałym kraju nie mając tak naprawdę perspektyw na życie. Mam dziewczynę z którą chciałbym założyć rodzinę i mieszkać w tym naszym kaju. Jednak żeby to tutaj uczynić trzeba mieć pieniądze, których mi akurat brakuje :( Szukałem jakiegoś biznesu jednak żeby coś otworzyć potrzeba mieć duży kapitał dlatego postanowiłem poprosić o te pieniądze ludzi, czyli was czytających. Osoby zainteresowane wysłaniem pieniędzy proszę o prywatne wiadomości. Pozdrawiam
 

Wojciech Gil

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2014
Posty
11
Punkty reakcji
0
Witaj,

Jeśli masz jakiś ciekawy pomysł na biznes, to pieniądze się znajdą. Jest wielu inwestorów zainteresowanych inwestycją w nowy biznes i wcale nie musi to być super innowacyjny pomysł.

Mitem jest, że to pomysł jest najważniejszy bo tak naprawdę najbardziej liczy się osoba - inwestor da pieniądze osobie solidnej, która nawet z przeciętnego pomysłu rozkręci fajny biznes.

Polecam Ci platformę symultana.org, można tam napisać o pomyśle na biznes i znaleźć inwestorów (nie jestem z tą platformą w żaden sposób związany, to nie reklama ;) są też inne, na pewno je znajdziesz jak wpiszesz w google np. "anioły biznesu"). Jest jeszcze np. wsab.org.pl.

Poza tym, powiem Ci, że ważniejsze niż pieniądze jest wiedzieć jak biznes zrobić. Jest wiele biznesów, które można zacząć z bardzo niewielkim kapitałem, albo nawet bez pieniędzy, ale z chęcią do pracy. Możesz np. pośredniczyć w sprzedaży - pomysł na biznes najstarszy na świecie (no powiedzmy ;) ). Znajdujesz kto ma coś na sprzedaż i negocjujesz cenę, szukasz kto chce kupić za wyższą cenę, pośredniczysz i zgarniasz różnicę między tymi kwotami. Ludzie tak zarabiają na samochodach albo nieruchomościach. W ten sposób gromadzisz kapitał na swój docelowy, większy biznes.

Powodzenia !
 
Do góry