Pielęgnacja włosów

Margareta30

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
A ja stosuję maskę czekoladową z Silcare. Włosy są gładkie, błyszczące i zdrowe. A jak pięknie pachną. Hmmmmmmmmmmm.
 

ventura

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
89
Punkty reakcji
0
Ja polecam bardzo tę maskę super regeneruje i odżywia włosy, nie obciąża mimo stosowania również na skalp. Warto ją potrzymać kilka minut na włosach wtedy są jeszcze gładsze i delikatniejsze, włosy się świetnie rozczesują. Miałam włosy zniszczone farbowaniem i stylingiem i tylko ta maska dała radę je naprawić po tym koszmarze.
 

Attachments

  • maska reg.jpg
    maska reg.jpg
    57,8 KB · Wyświetleń: 9
P

Paulinkaa80

Guest
Moje włosy bardzo odżywił Exagon - przestały wypadać, ładnie się błyszczały i miałam wrażenie, że jest ich więcej. Taka kuracja trwa kilka miesięcy, ale warto! :)
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Kamma_N napisał:
OK sprawdzę jak będę w drogerii, jak cenowo wychodzi?
A+E Biovax kosztuje jakieś 15 zł, ale w promocji kupiłam za 9,90 na galeriakosmetyki.pl. Najczęściej robiąc większe zakupy dorzucam do koszyka bo nie chce mi się później specjalnie za nim chodzić.
 

balbinka13

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio odkryłam świetny patent na maksymalne odżywienie włosów - nakłądam na nie odżywkę Biokap, na to czepek bądź jakąś folię, zawijam ręcznikiem i trzymam pół godziny. Nigdy nie miałam tak gładkich i miękkich włosów :) Staram się taką kurację zafundować sobie co około 3 mycie, żeby też nie przeciążyć włosów.
 

barburka86

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
23
Punkty reakcji
0
moim kultowym kosmetykiem do włosów jest odżywka regenerująca Biokap! Używam jej od dawna, zużyłam już masę butelek, ale ciągle do niej wracam! Rozjaśniam włosy, co jak wiadomo może przesuszać i ogólnie jest szkodliwe, suszę suszarką, zdarza mi się prostować, a włosy mimo wszystko są zdrowe! często używam jej po myciu na chwilę, czasem jako maskę i trzymam dłużej pod ręcznikiem - sprawdza się w każdej formie i naprawdę dba o włosy!
 

gratkana29

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2012
Posty
92
Punkty reakcji
1
Ja dość długo starałam się działać też od środka, brałam coś ze skrzypem i drożdżami. Szamponów i odżywek używam ogólnodostępnych, najczęściej Timotei.
 

kropeczkablekitna

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
warszawa
Ja uzywam odżywki Biovax do ciemnych włosówi sprawdza się idealnie:)Nawilża super..i fajnie że producent wpadł na pomysł czepka na głowę. Także możesz sobie zrobic taka na szybciutko...15 min albo przedłuzyć z czepkiem w cieple do 30 min. Na wypadanie włosów najlepsza moim zdaniem jest dermena...dostaniecie w każdym rosmanie. Natomiast miałam okres że strasznie mi się przesuszały włosy pewnie od częstego farbowania...ale to tragicznie mówię wam:/ nie wiedziałam co robić. i przypadkowo w necie trafiłam na fajny spray do włosów firmy Sanbern. To sa niemieckie kosmetyki ale spokojnie dostepne u nas w polsce przez net. Mam pare ich produktów i powiem Wam że się zakochałam!:) Fajna jest też ich kofeina do włosów..... Warto:) Serio:) Pozdrawiam!:)
 
M

magiczna

Guest
gratkana29 napisał:
Ja dość długo starałam się działać też od środka, brałam coś ze skrzypem i drożdżami. Szamponów i odżywek używam ogólnodostępnych, najczęściej Timotei.
A znasz te szampony z różą z Jerycha?
Ostatnio rzuciły mi się w oczy w drogerii.
 
D

Dobrawa

Guest
Ostatnio zakochałam się w tych nowych farbach do włosów Garnier Olia. Nie tylko kolor wyszedł świetny (wybrałam intensywna czerwień) ale do tego te olejki poprawiają jakość włosów. Musze jeszcze tylko jakaś odżywkę do tego dobrać. Coś polecacie do włosów długich i farbowanych?
 

chica_o

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2013
Posty
122
Punkty reakcji
7
A ja odżywiam się od wewnątrz (suplementy), a raz na jakiś czas robię sobie maskę - kupuję olejek ryconowy, nalewam go na spodeczek postawiony na szklance z wrzątkiem (żeby go ogrzać), wmasowuję to w skórę głowy, zakładam na to czepek (taki jak do farbowania włosów) i idę spać, a rano dokładnie myję włosy - są wzmocnione i błyszczące :)
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
samba_mamba napisał:
Na pewno nie zaszkodzi Goodbye Damage z Garniera :) Ma amlę.
Nawet nie wiedziłam o tej amli, ale mam z tej lini maskę do włosów i daje super efekt. Więc może to jej zasługa?? Włosy sa gładkie, błyszczące, wyglądają na zdrowsze a dopiero tydzień jej używam.
Na wypłatę kupię sobie resztę tej linii
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Amla a nie alma, Dobrawo :) Znana jest z tego, że wzmacnia włosy i odżywia skórę głowy. Mówi się o niej, że to tajemnica młodego wyglądu kobiet Wschodu. No i coś w tym jest. Wystarczy spojrzeć na włosy Hindusek czy Arabek.

majkusia, ja mam całą linię i naprawdę jest fajna. Bierz śmiało!
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Moja koleżanka teraz w salonie Elite robiła zabieg mezoterapii skóry głowy. Jej bardzo wypadały włosy po ciązy i tak naprawde nic jej nie pomagało. Dopiero własnie ten zabieg okazał sie w 100% skuteczny.
 

balbinka13

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
ja mogę polecić z kolei coś na rozdwajające końcówki - kuracja odbudowująca marki Biokap. To preparat dwufazowy, który regeneruje włosy i bardzo dobrze zabezpiecza przed rozdwajaniem. bardzo duży plus też za to, że nie przeciąża - wszelkie inne olejki, jedwabie itp bardzo odciążały moje włosy, a ten preparat nie!
 

ollaboga

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2013
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja bardzo lubię kuracje olejami. Normalnie myję włosy szamponem kallos i zamiast odżywki używam maski z tej samej serii. 2-3 razy w tygodniu nakładam na włosy olej (np. rycynowy, kokosowy, jaśminowy) i trzymam go na włosach przez kilka godzin. Do tego łykam również suplement diety, który też korzystnie wpływa na stan moich włosów i paznokci.
 

balbinka13

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2011
Posty
28
Punkty reakcji
0
ja olejki też lubię :) dlatego do farbowania używam farby Biokap, która ma w składzie między innymi olejek argannowy, pozbawiona jest za to wielu szkodliwych substancji, dzięki czemu nie niszczy włosów. Sprawdziłam i mogę polecić :)
 
Do góry