Pielęgnacja włosów

szoszi

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2017
Posty
18
Punkty reakcji
1
Czy tylko mi sie wydaje, ze wlosy po jakims czasie nie reaguja na dany produkt? Czesto zmieniam, bo wlasnie mam wrazenie, ze cos co bylo mega super, nagle przestaje dzialac. Zadowolona bylam z produktow elseve, potem seria Jantar z bursztynem, a teraz chwale sobie carbo detox z bielendy, szampon super oczyszcza skore glowy, wiec zalagodzil problem z przetluszczaniem sie wlosow, a odzywka super zmkieksza wlos i nie mam problemow z rozczesywaniem.
 

Agneslap

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja stosuje olejek argonowy, kokosowy na końcówki. Ostatnio robiłam sombre w salonie In Harmony w Warszawie, a potem saunę na włosy i mam super, bardzo odzywione i gladkie :)
 

Gienka4545

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2020
Posty
11
Punkty reakcji
0
A polecacie coś na puszące się włosy? Używam już kilku naturalnych kosmetyków i olejku arganowego co jakiś czas, ale one nadal mnie nei słuchają :(
 

Manets

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2023
Posty
49
Punkty reakcji
0
Polecam olejowanie włosów. Najlepiej olejować raz w tygodniu. Nakłada się po prostu olej na włosy (w niewielkiej ilóści). I potem po mniej więcej godzinie myjesz włosy i nakładasz odżywkę. Dzięki temu lepiej si e układają. Nie bedą się również tak bardzo suszyć. Dobrze jest poczytać sobie o właściwościach poszczególnych olejów do włosów, do różnych włosów są odpowiednie rózne oleje:

Od siebie polecam wejść sobie na ten portal. Opisane jest tutaj jak powinno wyglądac olejowanie włosów.
 
Do góry