Pielęgnacja paznokci

D

Dobrawa

Guest
Po tym jak przeczytałam ta stronkę leczpaznokcie.pl to uważam, że dbanie o paznokcie to wszystkie te zabiegi o ktorych piszecie i jeszcze więcej, bo obserwowanie ich to duża szansa na wyłapanie wszystkiego co mogloby się dziać nie tak jak trzeba.
 

fiona83

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2014
Posty
9
Punkty reakcji
0
Oczywiście najlepiej jest iśc do salonu :) ale nie każdy ma tyle kasy. Ja polecam picie siemienia lnianego, mycie naczyń w rękawiczkach :) Pomaga :)
 
D

Dobrawa

Guest
No pewnie, ze nie każdego stać na salony i zabiegi, ale jak się coś dzieje to nie ma co liczyć, ze pomoże nam siemie czy jakas maść czy cokolwiek innego niesprawdzonego ze skutecznoscia. Wtedy najlepiej isc do lekarza. Na tej stronce dużo o tym było. Przeraża mnie, że na niektórych zdjęciach wczesnego stadium grzybicy ja bym nie wylapała, że to już choroba.
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Ja mogę polecić olejowanie paznokci. Bardzo dobrze wpływa to na płytkę:) Moja znacznie się poprawiła, jak w mojej diecie na stałe pojawiło się mleko
 
D

Dobrawa

Guest
Ogólnie nabiał pomaga. Na stronce leczpaznokcie.pl jest rozpisane tak że mleko i przetwory mleczne mają bakterie probiotyczne w skladzie.
 
M

maalamy

Guest
Ja lubię odżywki z GR. Mam teraz 4in1 complete i super wzmacnia pazurki, przy okazji używam jej jako top coat
 

izasun

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2013
Posty
61
Punkty reakcji
0
Jesli chodzi o paznokcie to moje sa na szczęście mocne i długie, ale o ich pielęgnacje dba moja manicurzystka - inaczej tego nie w idzę, w domu czasu brakuje...albo się nie chce tak przyłożyć do tego. Ostatnio zresztą i tak tylko hybrydy robię lakierami Mistero Milano i jak mam położona baze permanentne uv soak off base o efekt utrzymuje mi się nawet do miesiąca, a wtedy to i tak tylko odrost razi w oczy:p
 

malaandzia

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2015
Posty
24
Punkty reakcji
0
dobrych lakierów uzywa Twoja kosmetyczka, ja tez mam kilka z mistero milano, baza jak najbardziej jest w porzadku, a kolory od nich sa soczyste i idealnie sie rozprowadzaja
 

szafka

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2014
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wcale nie trzeba chodzić do kosmetyczki żeby mieć ładne i zadbane paznokcie. Sama robię manicure w domu. Mam zadbane skórki i ładną zdrową płytkę. Do pielęgnacji używam produktów sally hansen gdyż mają bardzo duży wybór i każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. Ja najbardziej lubię odzywkę diamentową, która służy mi także jako baza pod lakier.
 

kolo.ratunkowe

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2013
Posty
86
Punkty reakcji
0
szafka skoro lubisz produkty sh to może używałaś już tej nowej odżywki z 18 karatowym złotem? Bardzo mnie ten produkt ciekawi i szukam opinii na jej temat za nim sama kupię :)
 

feelthevibe

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2014
Posty
195
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
ja to jestem jednak sroka, bo jak przeczytałam o tym złocie to az sama temat wygooglowałam :p może być całkiem fajny produkt. też czekam na jakąś opinię o odżywce z pierwszej ręki :)
 

weroniqa

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2016
Posty
15
Punkty reakcji
0
A ja przez prawie 2 lata robiłam hybrydy, ale teraz zafundowałam sobie przerwę, bo moje paznokcie były w o wiele gorszym stanie niż na początku, były tak cienkie jak papier i jeszcze to rozdwajanie :(. Już jest trochę lepiej, ale na razie rezygnuję z hybryd. Zaczęłam brać tabletki na włosy i paznokcie (z doplehertz), a do tego wcieram olejek rycynowy ;)
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
Nie wiem jak wy, ale w czasie jesieni i zimy mam duzy problem z paznokciami. I przewaznie wlasnie wtedy siegam po dobrą odżywkę. Moj tegoroczny faworyt- Eveline, Total Action :) Nie sądziłam, że tak szybko pomoże mi wzmocnić paznokcie. Do tego skład jest w pełni bezpieczny. Mimo że jestem wrażliwcem to nie mam żadnych podrażnień po jej stosowaniu.
 

borowik123

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2013
Posty
41
Punkty reakcji
1
wypróbuj nową odżywkę do paznokci SOS z wapniem i kolagenem z Eveline. Na bank wzmocni ci paznokcie i szybko zobaczysz efekty jej stosowania. U mnie niecałe dwa tygodnie wystarczyły i mam paznokcie niemal jak nowe ;)
 

malapyza

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Polecam Eveline i ich odżywki. Najbardziej przypadła mi do gustu ta z diamentami i złotem. Tworzy fajny połyskujący efekt na paznokciach, w słońcu ślicznie to się mieni... a przy okazji oczywiście paznokcie się wzmacniają itp.
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
Dopiero od niedawna zaczęłam intensywniej dbać o paznokcie i m.in. kupiłam sobie odżywkę diamentową od Eveline. W sieci miała sporo pozytywnych opinii i również się do nich przyłączam. Skład jest przystępny, nie powoduje podrażnień. A skuteczność i "jakość" paznokci po regularnym stosowaniu- rewelacja!
 
Do góry