Pielęgnacja paznokci

misiek1232

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Masz zniszczoną płytkę paznokcia, przebarwienia itp?
 

Attachments

  • paznokcie.JPG
    paznokcie.JPG
    23,7 KB · Wyświetleń: 56
K

kika75

Guest
ja kiedy chcem miec piękne paznokcie do idę do salonu futuro w wawie gdzie mam robiony pedicure nawilżanie i malowanie wygląda super a ja nie musze w domu męczyć sie zeby było pięknie.
 

jmichalska24

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
A coś sprawdzonego na odbudowę płytki po żelu?

Polecam La Madame, bardzo fajny salon w Warszawie. A nawet teraz znajdziecie rabat na manicure na stronie fastdeal.pl. Uważam, że zabieg na paznokcie w salonie jest najlepszy, nic, co zrobisz w domu nie będzie od tego lepsze. Tylko to więc mogę Ci poradzic :)
 

werunia87

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
36
Punkty reakcji
0
Ja jestem za odżywkami, utwardzaczami do paznokci i oliwkami :) Odpoczywam po tipsach - i daje tez odpoczac moim pazurkom :) Ja używam tych kosmetków - kochaaam zapach tej oliwkiii :))
 

Attachments

  • wm.php.jpeg
    wm.php.jpeg
    53,1 KB · Wyświetleń: 33
  • oliwka.jpeg
    oliwka.jpeg
    39,9 KB · Wyświetleń: 43
  • utwardzacz.jpeg
    utwardzacz.jpeg
    55,5 KB · Wyświetleń: 41

majkawazka

Nowicjusz
Dołączył
2 Grudzień 2010
Posty
305
Punkty reakcji
7
nalezy zawsze uzywać odżywki -jako lakier podkładowy -wowczas jednoczesnie pomagamy paznokciom i chronimy je przed odbarwieniem, szczególnie przy malowaniu ciemnymi kolorami
 

Jzef Narwani

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mnie na paznokcie pomaga kąpiel z siemienia lnianego. Są po tym meega mocne i błyszczące.
 
B

Bartoszcze

Guest
Mam bardzo słabe paznokcie i co udało mi się zapuścić dłuższe to łamały się albo wyglądały brzydko. Nie bardzo chciało mi się chodzić do kosmetyczki i kupiłam sobie domowe urządzenie do robienia manicure/pedicure. Pomogło i według mnie to oszczędność czasu i pieniądzy.
 

licrossa

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2014
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja używam Regenerum do paznokci i jestem bardzo zadowolona :)
 

mandzia

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2014
Posty
4
Punkty reakcji
0
odżywka z eveline 8 w 1 jest super, albo maniciure japoński :)
 
D

Dorka123

Guest
a odżywki z Jessici znacie? Ja uwielbiam ich phenomen oil i kremik do skórek, rewelacja :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja Jessicę znam ale póki co tylko z lakierów do paznokci. Odżywki nie znam a nie powiem, przydała by się jakaś dobra odżywka. na jak długo wystarcza jedno opakowanie?
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
331
Punkty reakcji
3
To zależy jakie odżywki i jak często stosujesz. Ja mam np. Phenomen Oil, niby mała buteleczka, ale baaardzoooo wydajna. Na moje paznokcie działa świetnie.
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Ja od jakiegoś czasu uzywam ten odżywki:
http://www.skapiec.pl/site/cat/137/comp/1927423

Kupiłam ją pod namowami koleżanki, która procesjonalnie zajmuje się pazurkami i jestem z niej bardzo zadowolona. Skuteczna. paznokietki o wiele mocniejsze i wydaje mi się, że rosną również wcześniej. Szkoda niemniej, że nie można jej kupić w sklepach stacjonarnych tylko trzeba zamawiać przez internet.
Pozdrawiam.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Pierwszy raz słysze o tej odżywce, ale naprawdę jest dobra? Po jakim czasie widziałaś efekty?
 
Do góry