Piękny Sztokholm

Status
Zamknięty.
A

adam12345

Guest
Zapraszam do poczytania odnośnie pięknych miejsc wartych zobaczenia w Sztolholmie i nie tylko

http://www.naszepodroze.fora.pl
 

rumsztyk

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
182
Punkty reakcji
0
Oj Sztokholm faktycznie jest przepiękny... Bardzo lubię wracać w tamte rejony, szczególnie, że można na prawdę teraz tanio tam polecieć. Wsiadamy w wizzair i opłaca się polecieć nawet na piękny weekend. W zimie jest cudownie, bo w mieście, na ulicach dostępne są zupełnie darmowe publiczne lodowiska, a za niewielką opłatą można wypożyczyć łyżwy. No tylko, że potrafi być faktycznie zimno... polecam sprawdzić sobie ceny biletów na sky4fly - pewnie znane wszystkim, którzy kombinowali kiedyś mniej standardowe podróże ;)
 

Triper

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Bywalec, Ty masz rację! Na podanym przez Ciebie portalu wyhaczyłem bilety do Sztokholmu za 19 zł! Jupi-jaj! Lecę 6 czerwca, wylot 11.15 :D
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Ja również polecam Sztokholm. Niesamowitego uroku i wyjątkowości dodają mu wysepki (na których jest położony) i ta woda, która wszędzie wkoło :) wiem, że samolotem szybciej, ale ja polecam podróż promem z Gdańska. Nie na codzień ma się taka przyjemność, a powitać dzień na pełnym morzu - bezcenne :) no i jeśli dodamy do tego jeszcze lekkie falowanie statku - pozytywne przeżycie gwarantowane :p
 

BOSSY

Bywalec
Dołączył
13 Październik 2009
Posty
1 593
Punkty reakcji
133
Wiek
34
proszę patrzeć na datę ostatnich postów...temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry