Pianino czy jakiś inny instrument na początek

AgataSDA

New Member
Punkty reakcji
0
Moje dziecko bardzo chce grać. Zastanawiam się na jaki instrument się zdecydować. Pianino czy może jakiś inny instrument na początek?

Einherjar

Well-Known Member
Punkty reakcji
322
Nie znam się, ale chyba często dzieci zapoznaje się z gitarą.

Hellla

New Member
Punkty reakcji
0
Dokładnie, powinnaś zapytać się dziecka i to ono powinno zdecydować, ale pianino wydaje się najbardziej rozwojowym instrumentem ewentualnie może keyboard.

AgataSDA

New Member
Punkty reakcji
0
Pomysł z keyboardem bardzo mu się spodobał tylko ja się na tym kompletnie nie znam i nie bardzo wiem jaki byłby odpowiedni dla takiego 10 latka.

specmiusic

New Member
Punkty reakcji
0
Napisz jaki budżet możesz przeznaczyć na zakup do dopasujemy odpowiedni model.

specmiusic

New Member
Punkty reakcji
0
to model ctk-4400 casio będzie odpowiedni dla takiego 10 latka. Instrument ma naprawdę dobre brzmienie, do tego bardzo dobrze rozwiniętą funkcję edukacyjną więc jako pierwszy instrument sprawdzi się idealnie.

malwarossa

New Member
Punkty reakcji
0
Moja kuzynka w podstawówce grała na skrzypcach ale to chyba nie jest najprostszy instrument.

Isola

New Member
Punkty reakcji
0
malwarossa napisał:
Moja kuzynka w podstawówce grała na skrzypcach ale to chyba nie jest najprostszy instrument.
Zależy w jakim wieku jest dziecko to na różnych instrumentach może grać. Najlepiej pójść na zajęcia próbne, nawet z kilku instrumentów i zobaczyć co sie spodoba. Może tutaj w Fabryce Muzyki fundacjafabrykamuzyki.pl/produkt/lekcja-probna-gra-na-instrumencie-30-minut/

Do góry