Photoscape- problem z edytowaniem

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
gdy włączam Photoscape i chcę edytować zdjęcie po prostu nie moge bo wyskakuje mi komunikat: "File does not exist or is unreadable". W sumie to nie wiem o co chodzi. Odinstalowałam i zainstalowałam od nowa i nic. Dalej to samo. Może ktoś coś wie o co temu programowi chodzi? Z góry dziękuję i pozdrawiam
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Z każdym zdjęciem tak masz? Komunikat oznacza "plik nie istnieje, lub jest nieczytelny"
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
NIe, nie ze wszystkimi. To to wiem ,że to tak znaczy, tylko chodzi mi o to ,że pliki na dysku są, zmieniałam nawet rozszerzenie i próbowałam tak i tak. Nic się nie zmienia.
 

Zorki

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2016
Posty
1
Punkty reakcji
0
Chenoa napisał:
gdy włączam Photoscape i chcę edytować zdjęcie po prostu nie moge bo wyskakuje mi komunikat: "File does not exist or is unreadable". W sumie to nie wiem o co chodzi. Odinstalowałam i zainstalowałam od nowa i nic. Dalej to samo. Może ktoś coś wie o co temu programowi chodzi? Z góry dziękuję i pozdrawiam
W ścieżce dostępu i w pliku nie może być poskich znaków ( w nazwach folderów, podfolderów i plików zdjęć nie może być polskich znaków).
 
Do góry