petycja do prezydenta

braveheart1989

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2020
Posty
1
Punkty reakcji
0
Nie obchodzi Cię, że pan Kaczyński nie nazwie Cię dobrym człowiekiem?


Sprzeciwiasz się stawianiu losu zwierząt ponad losy znękanego Polaka?


Nie chcesz wyprzedania wszystkich polskich norek na Ukrainę/uśpienia ich/wypuszczenia do lasu (gdzie zaburzą ekosystem i na pewno zostaną w „okrutny” sposób pozabijane przez np. lisy)?


Nie wpuściłbyś aktywisty + policjanta do Twojego domu/gospodarstwa, żeby potencjalnie zabrał Ci za chude na oko zwierzę? (które zostanie potem uśpione)


Chcesz w perspektywie dekady mieć jeszcze polskie rodzime jedzenie?


Nie chcesz być dojony na zasiłki dla ludzi, którzy zostali ukarani, choć swoją działalnością hodowlaną nie łamali prawa, (nawet jeśli część gospodarstw łamało, to solidarność zbiorowa jest barbarzyństwem)?


Sprzeciwiasz się mafijnej komitywie Kaczyński + lewaccy aktywiści?


A może sam jesteś lewackim aktywistą, ale nie wierzysz w dobre intencje hodowcy jednego kota i pamiętasz wystrzelanie dzików i świń w 2018?


Budzi w Tobie podejrzenia ustawa procedowana w nocy cichaczem?


Wierzysz w przypowieść „przyjdą i po mnie?”


Jesteś za konsultacjami, nie za zamordyzmem w kwestii warunków życiowych zwierząt hodowlanych?


Nie uważasz, że to dobry czas na dyskusję o etyce hodowli?




Jeśli na chociaż jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco – zatrzymaj szaleństwo Kaczyńskiego i podpisz petycję w tej sprawie do pana prezydenta.
 

glowonog

feniks
VIP
Dołączył
14 Maj 2017
Posty
1 863
Punkty reakcji
160
Ustawa 5 dla zwierząt jest z pewnością do poprawienia w kilku miejscach, ale np. zakaz hodowli futerkowej popieram i podpisuję się pod tym zakazem wszystkimi członkami, które posiadam.

Uważam, że jest to ustawa cywilizacyjna, stawiamy ponad ekonomię pewne wartości, których nie da się zmierzyć pieniądzem. Mordowanie zwierząt, by obedrzeć je ze skóry jest czymś niedopuszczalnym i niepotrzebnym naszemu gatunkowi.

Co do petycji - już dawno zacząłem wychodzić z założenia, że nie będę się mieszał w politykę. Myślenia tych wielkich nie zmienię, a tylko sobie mogę zaszkodzić. Lepiej się przyglądać z boku, robić swoje, zarabiać i żyć w zgodzie z każdą władzą. Taki "warchoł" ze mnie ;)
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 440
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Tej ustawy popieram dwa punkty.
1 zakaz hodowli na futra.
Ta hodowla oznacza patologiczne
Torturowanie zwierząt dla prostytutek
Lub mentalnych prostytutek które
Nie tolerują u siebie włosów a
Noszą futra martwych zwierząt.
Mieszkańcy muszą znosić smród
Od tych ferm i zanieczyszczenie
Środowiska.
Pracuje większości patologia z
Obcych krajów dla obcych
Mieszkańcy muszą znosić
Pogorszenie warunków życia.
2 prawie zakazany ubój rytualny.
Powinnien być całkowicie zakazany
Bo drapieżnik nie patrzy
Jak ofiara straci krew i
Szybko zabija ofiarę .
Dawniej polegał na
Przywiązaniu krowy sznurem
Lub przy bicie jej do podłogi
Nosa i nóg ,
Trzymanie jej i
Czekanie na utratę krwi.
Dzisiaj zamiast przewrócić
Osobiście krowę to trafia do klatki
Która ja przewraca.
Plusem tego prawa jest
Zniechęcenie do osadnictwa
Islamskiego i żydowskiego.
 
Do góry