Pesymizm I Zaufanie.....

kiss

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2005
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraina Szczęscia
qrcze ... od jakiegos czasu zaczynam się zastanawiac nad tym, czy moze tym , ze jestem do wielu rzeczy pesymistycznie nastawiona odstraszam d siebie ludzi... poprostu zawsze byłam optymistką i miałam wokół siebie wiele znajomych,... a od kiedy niektre sprawy mi się zaczeły walić i stałam się pesymistycznie nastawiona do swiata i ludzi.., trace grono znajomych... qrcze powinnam znów zacząc ufac ludziom i szukac pozytywnych stron wszytskich spraw... nie wiem.... poprostu trudno mi ufac ludziom:(( qrcze!!!!!!!!!!!!!
a chce im zaufac tak poprostu..... tylko nie moge... bo jesli komus zaufam zaraz okazuje się zwykłym chamem ....... to wpływa na mój pesymizm... powinnam więcej ufac ludziom?? co myślicie?? pozdrawiam
 

One_of_us

поверь в мe
Dołączył
25 Listopad 2005
Posty
469
Punkty reakcji
0
Miasto
się biorą dzieci?
Czy to jest aby kwestia zaufania... mam tak samo jak Ty... w bardzo krotkiem czasie stracilem sporo grono znajomych.. ale tylko dlatego ze nie lubie dostosowywać się do innych....
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
umiesz liczyć? licz na siebie. ja tam ufam jednej osobie na 100% reszta moze zawieść... i z tym trzeba sie liczyc
 

Lonnger

Nowicjusz
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Usłyszałem kiedyś motto:
"Myśl optymistycznie i przyjmuj życie takie jakie jest". Ja tak postępuje i narazie jest ok
 

lool_Madzia

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
745
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Podkarpacie
.......Myslę, że już niedługo wszystko zacznie wracać do normy. Znowu bedziesz patrzeć na świat optymistycznie :) Po prostu zraziłaś się i dlatego teraz tak ci ciężko. Ale czas leczy rany. Sama zobaczysz,że powolutku powolutku z dnia na dzień bedziesz coraz lepiej. :)


..........WIARA CZYNI CUDA........ :)
 

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Pesymizm i zaufanie...
wydaje mi sie ze to całkiem ciekawy temat...
Czy te 2 sprawy łączą sie ze sobą...
Powiedizałabym tak myslę ze to czy jestesmy pesymistami czy nie ma wpływ na to cyz ufamy ludziom cyz nie. Nie wydaje mi się jednak by działało to w odwrotną strone...
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Tak to jest...
Ludzie wolą osoby uśmiechnięte przyprawiające je o chęć do życia.
Jednak nie rób nic na siłę.
Jak zaufać ludziom?
Trudne pytanie. szkoda, że i ja nie znam na nie odpowiedzi.
 
Do góry