Perski?

Super Star

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Hej :)
tak z ciekawosci, czy ktos sie z was podjął nauki tego języka kiedyś? Przyznam sie, ze przez pol roku bylam na lektoracie z farsi :D nie zapomniana przygoda, ale niestety krotkotrwała...

a moze pochwalicie sie znajomosci jakiegos innego egzotycznego jezyka? :eek:k:

pozdrawiam
 

25michal6

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
28
A czy włoski można zaliczyć do "egzotycznych języków" jeśli tak to ja moge się pochwalić;P
 

hsz

Essylt długowłosa.
Dołączył
2 Lipiec 2007
Posty
1 253
Punkty reakcji
3
Wiek
33
Miasto
Poznań
U mnie na roku była grupa z farsi :D Gdzie był ten Twój lektorat, że tak z ciekawości spytam? ;>
Ja mogę się pochwalić nie tyle znajomością, co dwumiesięczną obecnością na kierunku filologia wietnamsko-tajska :D Do wietnamskiego wróciłabym jeszcze, ale niestety nie byłam w stanie pogodzić tego ze studiowaniem angielskiego i chińskiego jednocześnie. Cztery totalnie różne języki w tym samym czasie to jednak istna masakra :O No, może wietnamski z chińskim mają trochę wspólnego ;)
 

brach80

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2011
Posty
14
Punkty reakcji
0
hohoho :) Perski? to jest wyzwanie.. moja koleżanka studiowała iranistykę.. i powiem tak. być może język ciekawy i rzeczywiście oryginalny ale obserwując jak Kasia się męczyła z jego nauka, raczej nie podjąłbym się tego jezyka.. ale jak to sie mowi.. do odwaznych swiat nalezy :p
 

luka09

Nowicjusz
Dołączył
8 Listopad 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Sydney
Perski to ciekawy jezyk. Nie mieszkam w Polsce. Mam dosc sporo znajomych z Iranu i tych okolic i musze przyznac, ze jezyk dosc ciekawy.
 

jassey

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2011
Posty
17
Punkty reakcji
0
podziw dla
U mnie na roku była grupa z farsi :D Gdzie był ten Twój lektorat, że tak z ciekawości spytam? ;>
Ja mogę się pochwalić nie tyle znajomością, co dwumiesięczną obecnością na kierunku filologia wietnamsko-tajska :D Do wietnamskiego wróciłabym jeszcze, ale niestety nie byłam w stanie pogodzić tego ze studiowaniem angielskiego i chińskiego jednocześnie. Cztery totalnie różne języki w tym samym czasie to jednak istna masakra :O No, może wietnamski z chińskim mają trochę wspólnego ;)



Podziwiam hehe, ja mialem podobny problem, jednak nie z taka iloscia jezykow i tak roznych wzgledem siebie hehe. Fakt jednak ze ten wyscig bedzie dla Ciebie niezapomniany do konca zycia. Zakladam jednak ze cos tam z tego wynioslas bo zasada pareto dziala miedzy innymi przy nauce jezykow obcych, wiec jesli bedziesz chciala wrocic do wietnamskiego to start bedziesz mila znacznie ulatwiony;-)

Pozdrawiam
 
Do góry