Perfumy

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Zawsze stacjonarnie. W jaki sposób chcesz ocenić zapach perfum przez internet? Chyba, że kupujesz cały czas ten same. Wtedy żaden tester nie jest Ci potrzebny.
 

MateuszMj

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2020
Posty
12
Punkty reakcji
0
stacjonarnie szukam zapachu i zawsze zamawiam online, bo jest po prostu taniej
 

AnN27

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2020
Posty
27
Punkty reakcji
0
Kupuję on-line ponieważ można trafić na duże promocje. Bałabym się kupować w małych sklepach, ale dużych sklepach internetowych typu notino zamawiam regularnie - mam pewność, że są to produkty oryginalne. Jakie są Wasze ulubione zapachy?
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Kupuję on-line ponieważ można trafić na duże promocje. Bałabym się kupować w małych sklepach, ale dużych sklepach internetowych typu notino zamawiam regularnie - mam pewność, że są to produkty oryginalne. Jakie są Wasze ulubione zapachy?
Ja swoje perfumy kupuję w tym samym miejscu;-) Właśnie kilka dni temu dostałam paczkę zapachów z black friday i dzięki temu mam załatwione prezenty. Ale jak tak wącham to sama nie wiem czy nie zostawię sobie więcej flakoników niż chciałam ;-) Zawsze to samo;-)
 

Renatka123

Zbanowany
Dołączył
16 Grudzień 2020
Posty
10
Punkty reakcji
0
Kiedyś kupowałam tylko stacjonarnie, nie tylko perfumy, ale wszystko. Nie mogłam się przekonać do sklepów internetowych. Teraz natomiast je błogosławię za oszczędność czasu! Poza tym często maja bardzo konkurencyjne ceny. Co do perfum, mam jedna sprawdzoną internetową perfumerię i tam się zawsze zaopatruję. Stacjonarnie tylko sprawdzam nowe zapachy ;)
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Kiedyś kupowałam tylko stacjonarnie, nie tylko perfumy, ale wszystko. Nie mogłam się przekonać do sklepów internetowych. Teraz natomiast je błogosławię za oszczędność czasu! Poza tym często maja bardzo konkurencyjne ceny. Co do perfum, mam jedna sprawdzoną internetową perfumerię i tam się zawsze zaopatruję. Stacjonarnie tylko sprawdzam nowe zapachy ;)
Z tym sprawdzaniem zapachów stacjonarnie to jest niezły patent, ale ja znalazłam sposób na sprawdzenie zapachu przed otwarciem flakonu który zamawiam w necie. Jak kupuję w notino to korzystam z usługi Try It First i do dużego flakonu perfum zamawiam małą próbkę, którą otwieram żeby poznać zapach. Jak zapach mi się spodoba to zostawiam i mam małą perfumetkę do torebki, jak nie to odsyłam bez kłopotu.
 

gaja5

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2021
Posty
9
Punkty reakcji
0
A czy kupilibyście nieco droższe perfumy typu Bottego Veneta online?
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
A czy kupilibyście nieco droższe perfumy typu Bottego Veneta online?

Jakbym znała zapach to jasne, że tak. Starym sposobem oczywiście wcześniej próbka albo wąchanie w drogerii stacjonarnej. W necie przy nieco droższych perfumach różnica może być jeszcze większa.
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Zawsze kupowałam perfumy na "bezcłówkach " ale z racji panujących obecnych warunków tylko zakup online pozostaję.

Bezcłówki jeszcze długo chyba nie wrócą do gry, więc zakupy online o których piszesz to jedyna możliwość zwłaszcza w temacie perfumowym;-)
 

Joana85

Nowicjusz
Dołączył
6 Listopad 2020
Posty
14
Punkty reakcji
0
Kupowałam perfumy stacjonarnie do póki nie miałam swojego ulubionego zapachu. Od dłuższego już czasu używam perfum Dolce Gabana Light Blue, i teraz kupuję je online. Przetestowałam je i wiem, że bardzo odpowiada mi ich świeży o orzeźwiający zapach. Fajne jest to, że dostępne są w flakonach o różnej pojemności.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Marcelja

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2021
Posty
8
Punkty reakcji
0
Mi sie zdarzyło kilka razy opierać swój wybór na takiego typu zestawieniach https://www.akademiapiekna.com.pl/perfumy-damskie-ktore-uwodza-mezczyzn/ i miałam kilka udanych zakupów , niestety dwa z nich były totalnie nie w moim guście, chyba autor tekstu komletnie ich sam nie wąchał :/ poszły na prezent dla kogoś innego ale warto takie rzeczy przeglądać bo zazwyczaj wymieniane są tam perfumy, które maja największą sprzedawalność w drogeriach a jeśli podobają się wiekszości to duże prawdopodobieństwo, że spodoba się też i Tobie:)
 

Caraoka

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2017
Posty
237
Punkty reakcji
7
Ostatnio na Walentynki dostałam Euphorie czerwoną. Genialna !
 

Pyza55

Nowicjusz
Dołączył
8 Grudzień 2020
Posty
40
Punkty reakcji
0
Zapowiadają się jakieś ciekawe nowości perfumowe na wiosnę ?
 

ZuzannaKonieczna

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2022
Posty
3
Punkty reakcji
0
Mi sie zdarzyło kilka razy opierać swój wybór na takiego typu zestawieniach https://www.akademiapiekna.com.pl/perfumy-damskie-ktore-uwodza-mezczyzn/ i miałam kilka udanych zakupów , niestety dwa z nich były totalnie nie w moim guście, chyba autor tekstu komletnie ich sam nie wąchał :/ poszły na prezent dla kogoś innego ale warto takie rzeczy przeglądać bo zazwyczaj wymieniane są tam perfumy, które maja największą sprzedawalność w drogeriach a jeśli podobają się wiekszości to duże prawdopodobieństwo, że spodoba się też i Tobie:)
A testowałaś kiedyś jakiś zapach gourmand?
 
Do góry