Perfumy na lato

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Witam.
Chciałbym wysłuchać waszych propozycji na listę najlepszych zapachów na lato.
Osobiście używam Calvin Klein Encounter, ale to jest typowy zapach na wieczór - swoją drogą najlepszy jaki do tej pory kupiłem.
Słyszałem od znajomych że dobry jest zapach również tej samej firmy o nazwie CK Eternity o konsystencji zapachowej ogórka :) Dzisiaj jadę do drogerii "zobaczyć" ten zapach, może nawet się pokuszę na zakup jak będzie interesujący :D

A jakie wy typujecie perfumy w tym temacie?
 

Cyr4x

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2010
Posty
638
Punkty reakcji
20
Nie rozumiem takich kryteriów "na lato", czy "na wieczór". Jak się jakieś perfumy lubi, to lubi się je zimą, latem, rano i wieczorem. Po prostu zawsze. Taki sam schemat tyczy się tych nielubianych, ale to logiczne. Jakieś śmierdziuchy o danej porze dnia, czy roku nie zaczną nagle pięknie pachnieć. Moim zapachem jest teraz 007 Ocean Royale. Bardzo podoba mi się też Z Zegna, ale to już zupełnie inna cena.
 
0

03092010

Guest
Cyr4x napisał:
Nie rozumiem takich kryteriów "na lato", czy "na wieczór". Jak się jakieś perfumy lubi, to lubi się je zimą, latem, rano i wieczorem.
Moze za chwile troche Ci sie rozjasni :)

Latem wysoka temperatura powoduje, ze zapach staje sie intensywniejszy, co czesto skutkuje wrazeniem "duszenia sie" wiec na te pore roku polecane sa delikatniejsze zapachy.
Jak i perfumy na wieczor sa czesto "slodkie" (z wieksza iloscia skladnikow orientalnych czy korzennych). W ciagu dniu moga one byc meczace dla otoczenia.
 

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Wcześniej opisywany Calvin Klein o zapachu ogórkowym nie spisał się dobrze w drogerii.
Po dłuższym przeglądania postawiłem na klasykę - Lacoste zielony :) A ten Armani to rzeczywiście bardzo fajny zapach, kiedyś miałem z nim kontakt i śmiało polecam.
 

Osaico_pl

Zbanowany
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
103
Punkty reakcji
0
Hm... Ciekawe stwierdzenie o zapachu mężczyzny, a możesz przybliżyć jaki to dokładnie zapach,czym sie charakteryzuje? Bo Lacoste zielone pachną jak dla mnie zbyt ziołowo.
 

Naptun1

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Cyr4x napisał:
Nie rozumiem takich kryteriów "na lato", czy "na wieczór". Jak się jakieś perfumy lubi, to lubi się je zimą, latem, rano i wieczorem. Po prostu zawsze. Taki sam schemat tyczy się tych nielubianych, ale to logiczne. Jakieś śmierdziuchy o danej porze dnia, czy roku nie zaczną nagle pięknie pachnieć. Moim zapachem jest teraz 007 Ocean Royale. Bardzo podoba mi się też Z Zegna, ale to już zupełnie inna c
Ja powiem tak jest różnica. Perfumy ożeźwiające, cytrusowe są idelane na okres wiosenno letni natomiast perfumy cięższe piżmo itp. najlepiej stosować wieczorem lub w okresach jesienno zimowych różnica jest kolosalna ponieważ użycie ciężkiego zapachu podczas upału może niejedną osobę obok nas przyprawić o niemiłe doznania :)
 

firmer

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2015
Posty
21
Punkty reakcji
0
Diesel Fuel for Life pour Homme
najlepsza na lato żona uwielbia te perfume
 

19Marcin89

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2016
Posty
22
Punkty reakcji
0
ja na lato lubię świeże zapachy troszkę idące w cytrusy jakiś powiew cytryny lub pomarańczy świeże i rześkie :)
 

Monia101

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2017
Posty
130
Punkty reakcji
0
Ja lubię Cerutti1881, to taki "kwaśny" zapach, bardzo mi latem odpowiadają.
 
Do góry