Pełna szafa - brak pomysłów

eiti85

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Cześć!
przede wszystkim jestem uzależniony od koszul. Zebrało mi się w szafie parę sztuk, które są moim zdaniem szałowe, ale nie wiem z czym je łączyć. Mam beżowe, żółte,ciemne niebieskie chinosy , szary i grafitowy klasyk i oczywiście jeansy. Nie wiem co do poniższych dobrać. Styl: casual (spodnie,pasek, bez krawata) albo coś pod marynarkę (klubowa- bez krawata)(ciemny granat, średnio szara, turkus -wszystkie gładkie). Może doradzicie z czym to połączyć albo ewentualnie o co wzbogacić garderobę żeby mieć to z czym nosić
























Uploaded with ImageShack.us

Pozdrawiam
 

Thisisgame

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2012
Posty
281
Punkty reakcji
11
Wiek
30
Masz strasznie specyficzny gust w doborze koszul (bardzo oryginalny i ciekawy)

Te koszule średnio nadawają się na wierzch ;)



Dobra opcja połączyć je z marynarkami

Ja to widze tak :)

1.brązowa koszula+czarna marynarka+czarne jeansy/chinosy
2.koszula+dżinsy (niebieskie/czarne)
3.koszula+brązowe chinosy
4.czarna marynarka+koszula+czarne chinosy/spodnie marynarki
5.koszula+brązowe/czarne chinosy
6.czarna/brązowa marynarka+czarne spodnie jeansowe/chinosy
7.koszula+czarne chinosy (do tej koszuli ciężko mi coś znaleść odpowiedniejszego :D)
8.czarna marynarka+koszula+czarne jeansy

Szkoda,że strasznie boisz się wyraźnych koszul i koszul w kolorach pastelowych.Dobierasz raczej koszule strasznie poważne ew. w monotonnych kolorach :) (co oczywiście nie oznacza,iż są złe,ale wydaje mi się ,że zbyt "eleganckie" na wyjścia na miasto :D)
 

xrychwax

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Thisisgame dodał chyba najlepszą odpowiedź więc nie będe nic poprawiał ;D
Zaproszę cie jednak na własnego bloga poświęconego modzie męskiej sam czasem mam takie problemy jak ty. Jeśli braknie ci pomysłów to zapraszam do siebie!
Codziennie coś nowego dodaje więc coś sie znajdzie na 100%.
Pozdro xRx
 

jajo1995

Nowicjusz
Dołączył
22 Luty 2010
Posty
87
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Internet :)
nie bierz tego do siebie to moje zdanie tylko ale ci powiem ze na moje oko te koszule sa dramatyczne..ale pamietaj kazdy ma swoj styl
 
Do góry