paznokcie

grabka

Nowicjusz
Dołączył
29 Wrzesień 2016
Posty
27
Punkty reakcji
4
Na rozdwajające się paznokcie osobiście polecam odżywkę Double Duty Strengthening Base & Top Coat z Sally Hansen. Fajna jest, bo działa na dwa sposoby: Jako odżywka i jako utwardzacz :) Dzięki temu mam o jeden kosmetyk mniej w szafce. Pod lakier nakładamy aby wzmocnić paznokcie, a na lakier aby go utwardzić i ochronić. Fajna sprawa ;-)
 

Anettte2

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2018
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja zmieniłam dietę, jadam więcej warzyw no i wspomagam się suplementami, uważam także jakie lakiery kupuję.
 

malwa1990

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2017
Posty
106
Punkty reakcji
0
Ja też kiedyś miałam strasznie rozdwajające paznokcie ale od dwóch lat robię sobie hybrydy i na szczęście już nie mam z tym problemu. Ale musisz mieć jakieś dobre lakiery np 3-free z makear, które wolne są od 3 najbardziej szkodliwych substancji. Są bezpieczniejsze a poza tym nie uczulają
 

arizona89

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2016
Posty
41
Punkty reakcji
1
Oj paznokcie to dla mnie ogromny problem. Ciężko utrzymac mi je w dobrej kondycji, szybko się łamią albo rozdwajają... Dopiero jak trafiłam na odżywki z Eveline to udało mi się je wzmocnić w 100%. Najbardziej lubię ich Total action 8in1. Ekspresowo wzmacnia pazurki, dodaje im takiej zdrowej twardości. W ogóle się nie łamią i taki efekt trzyma się dłuuugo. Kurację robię co kilka miesięcy :) Obywa się bez podrażnień, pewnie dlatego, że skład jest bezpieczny.
89021564_3029427870421482_7042007200037863424_n.jpg
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
nie zwlekaj tylko kup sobie bio oliwkę do paznokci z eveline. Ona ma dobry skład, nie podrażni ci dodatkowo paznokci, przy tym zmiękczy skórki. Na takie mocno zniszczone paznokcie to będzie jak znalazł.
 

malapyza

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2016
Posty
23
Punkty reakcji
0
Dla mnie totalnym hitem jest odżywka-top coat-wysuszacz z Eveline. To naprawdę działa. Lakier szybko schnie, dłużej utrzymuje się na paznokciach, nic nie odpryskuje, no i płytka paznokcia jest jakaś taka wzmocniona i ładniejsza.
 

huszka

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2016
Posty
58
Punkty reakcji
0
właśnie ponownie wróciłam do kuracji odżywką diamentową od Eveline. to moja perełka kosmetyczna, po którą chętnie sięgam co jakiś czas, bo faktycznie działa, ma spoko cenę i nie wywołuje podrażnień. ogólnie eveline ma duuużo odżywek i inne cudeńka do pazurków, które można kupić za kilka-kilkanascie złotych.
 
Do góry