Paznokcie ślubne

A

amisia

Guest
Hej,
Dziewczyny czy wypada mieć jakieś mocno zdobione paznokcie na ślub w różnych kolorach? Chodzi mi o to, że kosmetyczka zaproponowała mi taki manicure gdzie każdy paznokieć wyglądał inaczej i powiem szczerze, że podobała mi się ta propozycja. Czy lepiej iść w klasykę i zwykły french z jakimiś drobnymi wzorkami i cyrkonia?
Dodam, że mam raczej prostą skromną sukienkę. Taka koronkowa
 

Daria Nowicka

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
Paznokcie dopasowałam do koloru butów. Miałam granatowe buty więc i granatowe paznokcie. A suknia biała :)
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Moim zdaniem to wszystko zalezy w czym się dobrze czujesz...ja osobiście chyba bym się źle czuła jak bym miała każdy paznokieć inny...nie wiem tak już mam, że lubię mieć wszystko jak z pod linijki i nie idę na odstępstwa :p. Swoje paznokcie ślubne robiłam w gabinecie w Krakowie w salonie „Naturalnie Piękna”, który znajduję się na Dobrego Pasterza 100. Powiedziałam, że chce mieć manicure francuski i taki mi zrobiono.
 

Kasia1985Kasia

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
58
Punkty reakcji
0
Ja na swoim ślubie byłam u tej kosmetyczki Monic Studio – Warszawa Sadyba i zrobiła mi tak przepiękne paznokcie, że gdyby nie odrost to trzymała bym je chyba cały czas. Nie długo idę na wesele do brata i wiem gdzie się udam na zrobienie jeszcze raz takiego cudeńka na paznokciach
 

adrika0

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2018
Posty
18
Punkty reakcji
0
Też uważam, że wszystko zależy tego, w czym czujesz się dobrze, jeśli nie przeszkadza Ci taka "ekstrawagancja" to czemu nie iść w tym kierunku? Klasyka jest ok, jeśli komuś pasują takie klimaty. Ja akurat nie uważam, żeby french jakoś wyjątkowo prezentował się do sukni ślubnej, dlatego sama bym nie chciała mieć takiego manicure. Ale znam dziewczyny, które wyglądały w nim bardzo dobrze i pasował idealnie do całej stylizacji :)
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Ja idę za jakiś czas na rzęski do salonu kosmetycznego na Odkrytej 58 do salonu Thalgo i zamówiłam sobie rzęski typu hollywood. Bylam juz wielokrotnie w tym salonie i wiem, że nawet jak pójdę dwa dni przed ślubem i wiem, że będę miała super wykonane rzęski.
 

AnN27

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2020
Posty
27
Punkty reakcji
0
Francuski manicure moim zdaniem wygląda najładniej. Naturalnie i tak subtelnie.
 

Robek28

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2020
Posty
20
Punkty reakcji
0
Do góry