Pastelowe kolory we wnętrzach

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Pastele wyglądają fajnie w pokoju dziecięcym, ale w salonie też mogą ładne wyglądać. Sama lubię mieć w domu dużo jasnych kolorów.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Ja teraz fajne jasne poduchy kupiłam na swój brązowy narożnik, ale w jednolitym kolorze. Teraz się zastanawiam czy na zmianę w jakieś kolorowe zainwestować
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Prawie co wiosnę wymieniam dekoracje w domu :) A poduch mam mnóstwo bo uwielbiam.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
46
Wiosenne dodatki są chyba najładniejsze, wnoszą tyle radości :) Nie mogę się doczekać zmiany dekoracji, u mnie jeszcze świąteczna dominuje :)
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
U mnie już dawno w piwnicy zimowe dekoracje :) Już tak bardzo chce się wiosny a za oknem śnieżyca :( Pocieszam się, że to już ostatni taki zimowy miesiąc ale z tą pogodą nic nie wiadomo. Pewnie jak nieco cieplej się zrobi to wyruszę po zakupy ale przyznam, że już oglądałam co jest ciekawego w wiosennych kolekcjach :)
 

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
No niestety, ale zima już powoli będzie za pasem, mam nadzieję, że w połowie lutego, będzie robić się już ciepło, przez ten ziąb mam tak zawalone gardło, że dzisiaj muszę udać się do lekarza, bo ledwo co widzę na oczy.
 

Henry0077

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
250
Punkty reakcji
1
Spoko, widać wiosnę, zwłaszcza weekend ma być ciepły.
Co do pasteli, to sprawa gustu. Jeżeli sobie nie radzimy wtedy zatrudniamy projektanta wnętrz.
 

CudoGosia

Nowicjusz
Dołączył
14 Marzec 2017
Posty
15
Punkty reakcji
0
uwielbiam pastelowe kolory, ale raczej na ubraniach niż ścianach, osobiście nie zdecydowałabym się na np. pomalowanie salonu na jakiś taki kolor
 

marzena888

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2016
Posty
18
Punkty reakcji
1
Dlaczego my urzadzamy właśnie w pastelach sypialnię. Przyznam,że trochę było problemów ze znalezieniem łózka, ale koniec końców sie udało w GDM Meble znaleźliśmy idealnie nam pasujące nawet pomogli nam z dopasowaniem materaca. Teraz tylko jeszcze pozostaje wybrać szafę i będzie już wszystko. A własnie może podpowiecie, gdzie kupię dobrą i ładną szafę, ale żeby cena była jakaś w miarę rozsądna.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Mówię tu raczej o pastelowych dodatkach :) Mi ostatnio podoba się kolor musztardowy i ładnie wygląda w połączeniu z turkusem :) A co do szafy to proponuję zajrzeć do agaty.
 
Do góry