Pasje i talenty.

mesajah

Bywalec
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
360
Punkty reakcji
66
Wiek
34
Miasto
lubelskie
kate2 napisał:
zainteresowania?
predyspozycje które rozwijamy) oraz spraw nie zrealizowanych z powodu różnych okoliczności i przeszkód (np; brak pieniędzy)
pozostających w sferze marzeń i pragnień.
Motoryzacja, tuning, JDM, od 2,5 roku mam samochód Mazda, model nie ważny, moja sprawa. Ok 2 lat temu zacząłem gromadzić graty (choć wtedy jeszcze o tym nie myślałem na poważnie) z japońskiej wersji tego auta, nie wypuszczane nigdzie poza Japonią, na polskim rynku praktycznie niedostępne, czasem jakieś przewinęły się po sieci, albo i nie, zdobyłem kilka kontaktów i co nieco się nazbierało jak dokładki zderzaków, progów, inne lampy, halogeny skrętne (doświetlające zakręty), 4 skrętne koła (tak dobrze czytasz), spojler MS (brakuje mi, ale powoli pracuję nad tym :D), klimatronik, licznik do 180km/h (jak ktoś nie wie to na wikipedii niech poczyta o jdm to będzie wiedział o co chodzi), nakładki na progi, 3 światło stopu w spojler, kapsle na felgi z 'diamentem' (brak), oryginalnie przyciemniane wszystkie szyby (brak). Prawdopodobnie w Polsce jestem jedynym posiadaczem tylu 'gratów' do tego modelu, kilka osób ma ale 2-4 rzeczy z tego i jeden prawie tyle co ja, ale jeszcze co nie co mu brakuje. Może te rzeczy nie są full wypas na dzisiejsze czasy, ale pomyślcie że to już wszystko było montowane w 1991 roku. Brak pieniędzy to i wszystko powoli się ciągnie, bo naprawdę niektóre rzeczy są więcej warte niż nie jedna osoba zarabia przez miesiąc. Kiedyś chciałbym mieć samochód do jazdy od święta, wtedy gdy nie pada deszcz, nie praży słońce i zimuje w garażu pod kołderką, benzynka turbodoładowana zrobiona na tyle ile możliwe samemu.
 

ZwiadLu

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2016
Posty
4
Punkty reakcji
0
Moją pasją za to jest militaria, survival, bushcraft.
Prowadzę nawet kanał o tym gdzie spamie ludziom różne pierdoły o tym, może kiedyś mnie spotkacie w sieci to ocenicie ;)
 

nniedzielski

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2016
Posty
25
Punkty reakcji
3
Jestem dość ciekawskim typem i jak teraz sobię myślę o jakimś swoim konkretnym talencie, to chyba szybkie przyswajanie nowych informacji. Znajomi się zawsze śmieją, że zamiast marnować czasu na szukanie odpowiedzi w internecie, wystarczy do mnie zadzwonić :D
 
Do góry