Pas wyszczuplający

Xaero

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
Jak w temacie - macie jakieś doświadczenia z takimi ustrojstwami? Polecacie czy nie, dla osoby która prowadzi siedzący tryb życia i nie ma czasu na siłownię itp? Czy to tylko marnowanie czasu?
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Wiesz ja go używałam po ciąży chodziłam w nim cały czas żeby ta skóra była mniejsza i fakt pomógł ale tylko do jakiegoś momentu ogólnie te pasy są strasznie nie wygodne ja w nim chodziłąm cały czas jak go ściągłam to moja cała skóra była czerwona i nie mogła oddychać ale ja chodziłam w pasie bez baterii a tobie pewnie chodzi o taki co reklamują w tv np w mango czy coś prawda
 

Xaero

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
57
Punkty reakcji
0
tak,chodzi mi o te takie drgające - aczkolwiek te Twoje też mnie zaintrygowały - chodzi o to, że zrzuciłem masę na brzuchu poprzez ćwiczenia i bieganie do pewnego momentu i nie mogę zejść dalej z nią - została mi jeszcze taka oponka dookoła pasa :/
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
tak,chodzi mi o te takie drgające - aczkolwiek te Twoje też mnie zaintrygowały - chodzi o to, że zrzuciłem masę na brzuchu poprzez ćwiczenia i bieganie do pewnego momentu i nie mogę zejść dalej z nią - została mi jeszcze taka oponka dookoła pasa :/
To ten mój jest tylko po porodzie jak masz skórę obwisłą to on sprawia że ona nie wisi aż tak bardzo ale żadnego tłuszczu ani nic innego nie pozbywa się więc on ci nic nie da raczej
 
Do góry