parking koło lotniska

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
czy ktoś z was może korzystał z parkingu Park & Fly na Krakowskiej w Warszawie, bo czeka mnie lot z Okęcia,a nie mam pojęcia, co zrobić z autem. jeśli macie jakieś doświadczenia to piszcie.
 

kasparhauser

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja korzystałem z parkingu tuż przy lotnisku w Krakowie. Najprawdopodobniej właśnie z tego o którym piszesz. Wszystko było ok, auto zabezpieczone a ceny umiarkowane. Fakt faktem,że dokonywałem rezerwacji przez http://www.parkinglotnisko24.pl/, być może to miało wpływ na jakość obsługi.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
luomo ja korzystałam z tego parkingu i jestem bardzo zadowolona. Nie tylko ze względu na bezpieczeństwo mojego auta, ale też ze względu na bardzo miłą obsługę. Ludzie, którzy tam pracują są zawsze chętni do pomocy, nie ważne, czy leje, czy zimno i mrozy, jak Ci coś będzie trzeba możesz do nich uderzać, jak w dym.
 

answer

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2009
Posty
26
Punkty reakcji
0
jak się planuje wakacje to i o naszym samochodzie warto pomyśleć, żeby był bezpieczny i nic mu się nie stało, jak my się będziemy byczyć na plaży, czy w innym miejscu. A też dobrze jak cena parkingu nie jest zbyt wygórowana i powiem Ci, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo i ceny to ten parking przy Alei Krakowskiej 42 jest bezkonkurencyjny. Śmiało możesz tam zostawić autko.
 

2012Sozopol

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
czy ktoś z was może korzystał z parkingu Park & Fly na Krakowskiej w Warszawie, bo czeka mnie lot z Okęcia,a nie mam pojęcia, co zrobić z autem. jeśli macie jakieś doświadczenia to piszcie.

Polecam parking P4. Blisko na lotnisko. Za 8 dni płaciłem 140 PLN.
 
I

impresja_switu

Guest
no w sumie te parkingi nie są takie drogie, jeśli chodzi o ten na krakowskiej to jakieś 110 zł za 10 dni, a poza tym można na jakieś upusty liczyć i promocje. Ceny owszem mają znaczenie, ale dla mnie ważniejsze jest to, jaka jest jakość usług i bezpieczeństwo, a ten na Krakowskiej 42 jest naprawdę bezpieczny.
 

Kowalski76

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2016
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja stoję na Parklocie. parklot.pl - powiem krótko - najlepsze ceny, możliwość wcześniejszej rezerwacji, płatności online, pełne bezpieczeństwo. No i super dojazd. Polecam serdecznie
 
Do góry