parapetówka, jaki prezent

fation

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zza proxy;)
Dokładnie tak, gadżety to fajna sprawa i zostają na lata. W gierki pograją dzieci, w nocy dorośli i flow na imprezie gwarantowane. I zostaje niezpaomniana pamiatka. Ja swoje gry do tej pory trzymam w domu.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
coś praktycznego, coś co się na pewno przyda na nowym mieszkaniu. Co powiecie na taki czajnik http://www.magicznaplaneta.pl/haen-czajnik-haen-ck-1000-tokyo-plus-czarny,id-3410 jest praktyczny, a jednocześnie bardzo uroczy.
 
Dołączył
16 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sugeruję zabawić się w dobieranie stylu biżuterii do osoby - szczególnie polecam wybrać coś dla kobiety.
Opisy jak to zrobić znajdziecie na http://forum-bizuteria.com/viewforum.php?f=14
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
na parapetówkę najlepiej wpaść z jakimś dobrym alkoholem ;) idealnie się sprawdzi żubrówka palona
 

pinkflaming

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
jeśli ktoś lubi whisky to palona się sprawdzi, jeśli nie to jak najbardziej można zostać przy żubrówce, ale np trawką
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
co Wy macie z tym alkoholem? :D To parapetówka, nie domówka :lol: Tu przydadzą się jakieś praktyczne rzeczy, ja na swoją dostałam głownie sprzęt kuchenny, osobiście polecałabym coś oryginalnego, pasującego do domowników. Ale można też iść w łatwiznę i kupić coś "mocniejszego", na pewno nie zaszkodzi :)
 

sabina33

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Val napisał:
Idę za tydzień (albo za dwa, nie pamiętam) na parapetówkę do moich bardzo dobrych znajomych. No i rzecz jasna nie wypada wejść tam z pustymi rękami. Nie chcę iść po najmniejszej linii oporu i kupować alkoholu, niech sami się przyczyniają do alkoholizowania się Chcę kupić im coś do domu i na pewno nie żaden sprzęt rtv ani agd. Myślałam o jakichś fajnych dodatkach. Mieszkanie mają świeżo po generalnym remoncie (nowe meble, ściany, podłogi w s z y s t k o!!), jest urządzone nowocześnie więc zastanawiam się np nad takimi otwieraczami do butelek Są zabawne i przy tym oryginalne. Albo kompletem 2 jakichś zabawnych i ładnych fliżanek tylko dla nich:
Myślicie, że to dobry pomnysł? A może podsuniecie jakiś inny?
widze ,że dalej jest zainteresowanie tematem :) ja polecam zajrzeć tutaj :) http://www.customform.pl/akcesoria
super gadżety do kuchni i domu :) np kieliszki na wino ktore sie bujają po stole bo maja wypukłe dno :)
 

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
żubrówka palona i wystarczy :) chyba, ze ze znajomymi zrzucić się na jakis mebel - no ale z tym to zawsze ciezko w gusta trafic ;)
 

pinkflaming

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
rafii009 napisał:
żubrówka palona i wystarczy :) chyba, ze ze znajomymi zrzucić się na jakis mebel - no ale z tym to zawsze ciezko w gusta trafic ;)
Co prawda to prawda, alkohol to zawsze celny prezent ;) Ewentualnie można dorzucić jakiś niezobowiązujący bibelot
 
Y

Yelonek

Guest
Jakbym dostał alkohol (z jakiejkolwiek okazji), to chyba nawet z grzeczności nie umiałbym podziękować.
 
R

RaBB_zbanowany

Guest
A moim zdaniem to przesada bo dobry alkohol nie jest zły. Liczy się też sam gest,pamiętajmy o tym. Z prezentów na parapetówkę,to oczywiście warto uwzględnić zainteresowania osoby do której sie udajemy,może np słuchawki będą w porzadku jeśli ten ktoś interesuje się muzyką.
 

betti1

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Może jakiś dobry alkohol? Zleży co kto lubi ale np czerwone wino lubi chyba każdy. Nie musi być jakieś bardzo drogie, a byłaby to chyba bezpieczna opcja. Polecam Ci stronę alkohole-okazje.pl na pewno znajdziesz tam jakąś ciekawą pozycję, a może jakiś gadżet do alkoholu np. designerski korkociąg?
 
B

bajderman

Guest
Np. wyjazd do SPA, na Super Prezenty masz takie pakiety - nam po remoncie chciało się wyłącznie odpoczynku.
Kompletnie nie chcieliśmy kolejnych szklanek itp ;/ Ale i tak wyjazd musieliśmy kupić samodzielnie.
 

Edith Jubre

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2014
Posty
13
Punkty reakcji
0
Ja polecam świetną matę ochronną POLITRADER, która przyda się w każdym mieszkaniu. Można ją podłożyć pod obrotowe krzesło lub inny ruchomy mebel, co pozwoli uniknąć zarysowań i różnego rodzaju zniszczeń na powierzchniach. Można też "zaaplikować" taką matę biurku, pod laptopem. Myślę, że to naprawdę sprytny gadżet, który znajdzie miejsce w każdym domu.
 
W

wiemlepiej

Guest
Tak ale mata ochronna nie będzie dobrym pomysłem na parapetówkę .Może jest to coś praktycznego ale czy naprawdę podarowalibyście coś takiego rodzinie albo znajomym? Bo ja raczej nie...

Proponuję sprawić im elegancki czajnik elektryczny. Obecnie w sieci można napotkać na wiele modeli w bardzo dobrych cenach. Tutaj jest dobre porównanie:
http://lepsze.co/ranking/czajniki-elektryczne

tego co można znaleźć w sklepach internetowych. Świetny jest model HAEN CK-1000. Kupi się go w cenie 140 zł a wygląda bardzo modnie:
braz.jpg
 
S

szyszana

Guest
hmmm... zobacz, ten kierunek - http://giftmania.com.pl/Nie byle co, tylko coś śmiesznego, jakiś gadżet, obrazek, czy coś podobnego w takich klimatach? Wiele zależy od właścicieli. Bo jeden będzie zadowolony ze spa, a inny ze śmiesznego kubka. Inna kwestia to po prostu - budżet.
 
Do góry