parapetówka, jaki prezent

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
To zalezy w czym gustuja gospodarze domu.Wiadmo ze Panom najlepiej odpowiadaja tzw.procentowe prezenty a Paniom mozna zrobić niespodzianke w postaci takiego prezentu dosyc wyjątkowego ;)
 

plasticnic

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2011
Posty
129
Punkty reakcji
0
jak dla mnie takie śmieszne prezenty tez są ok - bo one nie są w żadnym wypadku zobowiązujące no ale trzeba mieć wyczucie co do takich prezentów i naprawdę dobrze się znać z osobami, które organizują parapetówkę ;) Ale tak naprawde fajnie było by kupić coś co w domu się przyda a zwłaszcza sprzęt AGD - kuknijcie na ten przykład tutaj - jest mnóstwo możliwości począwszy od drobnych sprzętów na drogich skończywszy.
 

natalia1986

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2011
Posty
222
Punkty reakcji
1
No alkohol to wydaje mi się dość uniwersalny prezent, ale nie zawsze wypada. Wydaje mi się, że najfajniejsze są jakieś prezenty z pomysłem. Na przykład bardzo mi się podobała koncepcja z ramką cyfrową w dodatku z wgranymi wcześniej zdjęciami znajomych. To oryginalny prezent i w dodatku dość uniwersalny, bo pasuje w sumie do każdego wystroju.
 

marmarosa

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2011
Posty
12
Punkty reakcji
0
A może portret?:) http://www.favore.pl/3344_pracownia-artystyczna-portrety-galeria-bydgoszcz-kujawsko-pomorskie.html tu masz przykładowego usługodawcę.
 

kasiasoch789

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
Na parapetowke mozecie zamowic:
- fajny obraz na allegro drukowany na wymiar i wg indywidualnego wzoru
- komplet qypasionych sztuccy
- duzego bonsai
- obowiazkowo wino ;-)
 

kiculek

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2011
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja polecam coś, co de facto można postawić na parapet ;)
Na przykład taką rzeźbę: http://satyrek.com.pl/Zwierzeta/Pies-jamnik :)

Pies_jamnik_4d8b971a6ddab.jpg
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Obrazy ładne, ale chyba praktyczne to nie bardzo :) Praktyczny może być ten zestaw barmański, kruszarka do lodu to i mi by się przydała!
 

Greeg

Wredny ch* ;)
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
3 521
Punkty reakcji
313
Miasto
Kobieta :)
Z elementami ozdobnymi to nie należy przeginać. Nie każdy je lubi, każdy ma jakiś tam gust i komuś może zwyczajnie nie pasować obraz czy rzeźba w jakiejś tam kolorystyce. Nie wspominam o tym, że ktoś może np. mieć nowoczesne wnętrze, a dostanie na parapetówke obraz w takiej starej, klasycznej ramie :) Albo ma kuchnie zrobioną w stalowych kolorach, a dostanie np. białą mikrofalę...

dobre są prezenty praktyczne, dobre jakościowe, których wygląd nie jest czynnikiem decydującym, i które "leżą w ukryciu". Kruszarka do lodu, jakiś komplet dobrych noży, porządniejsza deska do krojenia z czymś tam jeszcze. Może nawet jakaś porządna patelnia albo komplet sztućców bo na tym też się z reguły oszczędza :D

Ja tam uważam, że dobrze jest też przyjść z dobrą flaszką. Po zakupie mieszkania, remoncie, często szkoda, brakuje pieniędzy i akurat wywalanie kilkuset złoty na flaszki, piwo i inne artykuły na parapetówkę nie jest najfajniejszą sprawą. Wiadomo, że dzisiaj wszyscy praktycznie biorą kredyty więc pieniądze raczej się oszczędza, i bynajmniej nie po to, aby potem full porządnego alkoholu kupować :) Dlatego flaszka (przynajmniej u mnie) była mile widziana.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Flaszka jak najbardziej, tyle tylko, że jak już gospodarze zapraszają na parapetówkę, to na pewno już przed imprezą kasę na alkohol wydadzą, bo nie będą ryzykować, że może ktoś coś przyniesie. Bo umawiać się z gośćmi że przynieście alkohol zamiast prezentu to troszkę niezręcznie. Dlatego moim zdaniem lepiej jednak coś kupić. I tu się zgadzam, dobrze jest kupić jakieś porządne rzeczy typu patelnia czy sztućce :) wydadzą trochę pieniędzy na alkohol ale później na sztućce wydawać nie będą musieli ;)
To troszkę nietypowych sztućców:
1287048454_Tullio-red2_cr.jpg

1286966656__MG_5336_resize_cr.jpg
 

addak

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
a co powiecie na coś takiego?: http://allegro.pl/kieliszek-teleskopowy-prezent-18-walentynki-krk-i2060618524.html
 

fation

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
182
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zza proxy;)
Ja dostałem ekoogiczny zegar z ziemniaka http://www.uczyibawi.pl/pl/p/M406.-3275-GREEN-SCIENCE-EKO-ZEGAR/81 i trzymam go w kuchni
 

Prezentujeprezenty

Nowicjusz
Dołączył
10 Wrzesień 2011
Posty
24
Punkty reakcji
0
Osobiście do flaszki polecam dodać jakiś gadżet - jeśli dajecie wino to termometr do wina albo kołnież na butelkę, a jeśli coś mocniejszego to shaker do drinków będzie całkiem na miejscu :)
 
Do góry