parapetówka, jaki prezent

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Idę za tydzień (albo za dwa, nie pamiętam) na parapetówkę do moich bardzo dobrych znajomych. No i rzecz jasna nie wypada wejść tam z pustymi rękami. Nie chcę iść po najmniejszej linii oporu i kupować alkoholu, niech sami się przyczyniają do alkoholizowania się Chcę kupić im coś do domu i na pewno nie żaden sprzęt rtv ani agd. Myślałam o jakichś fajnych dodatkach. Mieszkanie mają świeżo po generalnym remoncie (nowe meble, ściany, podłogi w s z y s t k o!!), jest urządzone nowocześnie więc zastanawiam się np nad takimi otwieraczami do butelek Są zabawne i przy tym oryginalne. Albo kompletem 2 jakichś zabawnych i ładnych fliżanek tylko dla nich:
Myślicie, że to dobry pomnysł? A może podsuniecie jakiś inny?
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
było juz kilka postów na ten temat, fajne pomysły można znaleźc również na innych forach, niemniej chętnie pomogę:

1. Fajne kubki - tego nigdy za wiele
2. Oryginalny czajnk np. http://www.stylowazastawa.pl/produkt/1506/Czajnik_Silit_BORA.html
3. Otwieracze są fajne, ale mi podobaja sie takie: http://www.stylowazastawa.pl/kategoria/5_88/Korkociagi_i_otwieracze.html/2
4. Shakery do przypraw
5. Kieliszki np. do martini, nie tylko do wina

ufff to chyba tyle :) mam nadzieję, że pomogłam
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Kochana te otwieracze to są dokładnie takie same, które ja pokazałam w wyższym poście. Kieliszki do martini, do wina i do różnych drinków mają bo dostali w prezencie ślubnym. Byłam ostatnio u nich chwilę w mieszkaniu bo poszłam zobaczyć jak je sobie urządzili i mają generalnie wszystko więc myślę nad jakimś fajnym drobiazgiem i gadżetem typu otwieracze z myin.pl właśnie ale liczę na jeszcze inne pomysły
 
P

papryka9

Guest
Skoro piszesz ,że to bardzo dobrzy znajomi to może jakiś drobny sprzęt AGD. Jego plusem jest to,że zawsze się przydaje i jest mile widziany. A może taki blender http://www.moderni.pl/towar-322-blender_zelmer_490.4np_symbio_.html na pewno się ucieszą , takie urządzenie nie jet drogie a w niektórych przypadkach może śmiało zastąpić mikser
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
A kto mi powie jak moge wrzucić tutaj zdjęcia? Nie lubię SPAMować pełnymi linkami :)
 

Luteczek

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
A kto mi powie jak moge wrzucić tutaj zdjęcia? Nie lubię SPAMować pełnymi linkami :)
Zdjęcia tu bezpośrednmio się nie wrzuca ale trzeba wrzucić gdzieś indziej a tu wrzuca sie odnośnik, który umożliwia/powoduje jego wyświetlenie (przycisk wrzuć grafikę w czasie pisania wiadomości).

Pozdrawiam
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Wiesz jeśli chodzi o prezent na parapetówkę, to myślę, że bardzo dobrym prezentem jest wszelki sprzęt do domu. te otwieracze, które wybrałaś są super. Bo to jest trochę zabawne, nietypowe ale też praktyczne. A może kupiłabyś swoim znajomym czajnik, ale nie taki zwykły, ale stylizowany na imbryk. Widziałam taki na magicznaplaneta.pl i bardzo mnie zauroczył;)
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Nie wiem co to ma być w poście kujormy. Raport, weź to ogarnij.
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Ja na parpetówkę dostałem taki toster i jestem z niego bardzo zadowolony. Wydaje mi się, że to był optymalny pomysł moich znajomych. Jedno jest pewne - nie kupuj żadnej nie praktycznej ozdoby. W nowym mieszkaniu jest potrzebnych zawsze wieeeele rzeczy, które muszą być przede wszystkim praktyczne.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Nie no ja właśnie nie chcę kupować żadnych sprzętów agd bo oni wszystko już mają. Żadne tostery, opiekacze, czajniki nie chodzą w grę. Tylko coś do ozdoby domu. Może jakaś karafka, albo sztućce? Co sądzicie?
 

pis en lof

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2010
Posty
244
Punkty reakcji
0
Heh, to ci zagwozdka. Skoro mają wszytsko to faktycznie ciężko będzie im cokolwiek kupić, co i będzie pasowało.
Może jakiś ładny kocyk, albo narzutę na sofę?
Może poduszki w kształcie serc z ich imionami?
Może wielgachna fototapetę z ich ślubną fotką?
Może psa albo kota? :D
Opcji jest tyle ile ich upodobań. Nie znam ich, więc ciężko coś odpowiedniego wymyslić.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
No to może takie śmieszne kufle do piwa? Mało znam osób, które od czasu do czasu nie lubią wypić piwka :)

1261048865_1780011_cr.jpg


1260886903_1020065_cr.jpg
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Ja podrzucę parę pomysłów na prezent do nowego mieszkania http://www.carmeno.pl/parapetowka
ja tutaj zazwyczaj szukam inspiracji. może coś znajdziesz.
 
K

kolakoka

Guest
Mimo wszystko najbezpieczniej jest przynieść na imprezę jakiś alkohol. Nie musi to być zwykła wódka, ale na przykład jakiś fajny likier, albo wino.
Coś dla gospodarzy do uzupełnienia ich barku, a nie żeby od razu to wypić
 

Madziara991

Bywalec
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
180
Punkty reakcji
36
Miasto
Polska
Może jakiegoś kwiatka.Gdzieś słyszałam że na nowe mieszkanie właśnie kwiatka sie kupuje.
 

raga79

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2010
Posty
144
Punkty reakcji
2
Według mnie całkiem dobrym prezentem do nowego mieszkania/domu może być ramka multimedia. To nie musi być duży wydatek. Na przykład taka ramka kosztuje 59 zł na wasserman.pl i oprócz tego zawiera zegar, budzik i termometr :)
 

Attachments

  • ramka.jpg
    ramka.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 61

groszku

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
zgadzam się że najlepszym prezentem na parapetówke jest alkohol. Moze byc podarowany w ładnym opakowaniu http://www.vinationale.pl/go.php?l=1&art=27&mcat=83&mcatPage=2. Chyba ze pomagalismy w urzadzaniu mieszkania i wiemy co do wystroju bedzie pasowalo.
 
Do góry