Papierosy - ogólnie

Vion

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
A palacze bierni.. co oni maja powiedzieć ? Klik Tak jak tu <- nie da się uniknąć wdychania?
 

asia_krk7

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2008
Posty
15
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
kraków
jak już coś to nie raka języka tylko podniebienia nauczyć sie zaciągać jest bardzo prosto jak ktoś wciągnie dym to go przestraszyć hehe
próbowałam ia albo ktoś się nauczy zaciągać albo sie zdrowo zakrztusi
i na jaki mczas mu się odniechce palić... :lol:
 

Magda260893

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Miasto
GW
Ja w swoim życiu wypaliłam może ze 4 fajki, a już zdążyłam się nauczyć zaciągać ;) Ale nie zamierzam dalej palić, bo mi nie smakowało. Zapaliłam z ciekawości :]
 

Draniu78

Nowicjusz
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Piechowice (Doloślaskie)
To Po Co Chcesz Palić jak Sie nie Zaciągasz.Jeśli już tak bardzo Chcesz to po prostu po "pociągnięciu" papierosa nie wdychaj do płuc dymu tylko Wypuszczaj.. Takie jest moje zdanie.. :)
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Kolor dymu od papierosa ma inny kolor podczas zaciągania i podczas nie zaciągania się :D Też jestem stara palaczka i żałuje bardzo żałuję ale co zrobić jakoś nie mogę się rozstać z fajką :p
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
Dym który się nie zaciągasz tylko trzymasz w ustach jest niebieski a ten którym się zaciągniesz i wypuścisz jest szary xD Sprawdź co prawda jakoś specjalnie tego nie widać ale jak się przyjrzysz to tak ! W końcu musi mieć inny kolor bo te toksyny zostają w płucach...
 

Nookie

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2006
Posty
3 117
Punkty reakcji
9
Dym który się nie zaciągasz tylko trzymasz w ustach jest niebieski a ten którym się zaciągniesz i wypuścisz jest szary xD Sprawdź co prawda jakoś specjalnie tego nie widać ale jak się przyjrzysz to tak ! W końcu musi mieć inny kolor bo te toksyny zostają w płucach...
Niebieski? Raczej ciemniejszy, a po wypuszczeniu jaśniejszy, albo na odwrót. Nie przyglądałem się. Aktualnie nie palę.
 

Poison_Girl19

Agonia, Cierpienie, Ból, Rozkosz...
Dołączył
23 Lipiec 2008
Posty
1 387
Punkty reakcji
80
Wiek
34
Miasto
z WoW'a ^^
No ,no tylko co wychodzę na fajkę zapominam sprawdzić wiem na pewno ,że się różni ;) A te kolorki to tak sobie tylko na wprzód napisałam ;) bo miałam potem sprawdzić i znowu zapomniałam xD
Ale nie można podważyć ,że kolor jest inny :D
 

dLn

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2008
Posty
213
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Szczecin
W sobotę mamy zamiar zapalić zioło z kumplami, ale ja wcześniej nie paliłem nic ;)

Wziąłem dzisiaj fajkę, zaciągnąłem się i dziwnie dusi w gardle ;)

Wolałbym jednak, żeby nie dusiło ;) Ile będę musiał palić to :cenzura: nazywane fajkami :) ?
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
A ja jakies 3 tyg temu rzucilem fajki i jestem szczesliwy... i o jakas dyszke do przodu dziennie;p A co do tego zaciagania sie na poczatku to ja nie pamietam zebym mial z tym problemy;p

W sobotę mamy zamiar zapalić zioło z kumplami, ale ja wcześniej nie paliłem nic mruga.gif

Wziąłem dzisiaj fajkę, zaciągnąłem się i dziwnie dusi w gardle mruga.gif

Wolałbym jednak, żeby nie dusiło mruga.gif Ile będę musiał palić to :cenzura: nazywane fajkami smile.gif ?
Z ziolem bedziesz mogl miec problem bo ja pamietam jak pierwszy raz palilem to tak sie zakrztusilem ze szkoda gadac;p a palaczem bylem juz pozadnym.
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Papierosy nie są dla dzieci.
Jak nie zaciągasz się,to po co palisz,dla szpanu?
Bo inni to robią?
Zastanów się.
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Kto Ci się przyzna, ze zrobił to pierwszy raz dla szpanu - no dobra ja może i co? Od 4 lat pale nałogowo a młody dosyć jestem. To jaki teraz jestem nie zmienia faktu, że wtedy byłem cholernie głupi.
 

violet110

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Jak sie nie zaciaga to wypuszcza się dym od razu.. I jest go 'sporo' ;] a jak sie zaciaga to sie go trzyma w plucach <_<
 

requiem19

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Najlepiej jak podczas ciągnięcia papierosa ktoś Ci powie, że mama idzie wtedy na pewno się zaciągniesz. Uwierz, że działa (o ile będzie to miejsce, w którym mama /bądź też ktoś inny komu by się bardzo nie spodobało, że palisz\ mógłby Cię zobaczyć).

A kiedy już nauczysz się zaciągać powiedz na głos na jednym głębokim zaciągnięciu 'prawdziwy palacz potrafi powiedzieć dziesięć słów bez wypuszczania dymu z ust' :) jeśli Ci się uda możesz czuć się prawdziwym palaczem i z każdym spalonym papierosem odejmować sobie 10 minut życia.
 
Do góry