Papa Roach

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Hay. Czy też słuchacie Pi Roucz? Ja się nimi fascynuję już bardzo długi czas, mój ulubiony album to Infest. Ich muza daje mi pozytywną energię ;] Hell Yaeh ;)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Rapcore to podgatunek muzyki rockowej, a PR obecnie grają czystego Rocka, więc przeniesienie to jest błąd...
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Dobra temat jest tutaj i dobrze.Ja PR bardzo lubie. Dobre Rapcorowo/Rockowe granie. Ostatnia plyta to juz bardziej rock. Last Resort jedna z moich ulubionych piosenek no i album Infest pozycja obowiazkowa dla mlodego nu metalowca :D
 

kisiel9500

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
942
Punkty reakcji
1
Wiek
20
Miasto
stont
Bardock, jakiś czas temu była bitwa podobna do Metal vs. Nu-Metal, tyle, że z rapcorem,
trzymam stronę tych drugich, no ale nie kłóćmy się, niech będzie temat tutaj ;)

Papa Roach, nawet fajny zespół, znam kilka piosenek, moja ulubiona to Last Resort. Jakąś do tej pory nie miałem czasu poznać bardziej tego zespołu, postaram się to zmienić w najbliższym czasie ^_^
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Bardock, jakiś czas temu była bitwa podobna do Metal vs. Nu-Metal, tyle, że z rapcorem,
trzymam stronę tych drugich, no ale nie kłóćmy się, niech będzie temat tutaj ;)

Tych bitew, to ja się naliczyłem tyle, że już mam ich dość. :D

A co do PR, to jest to zespół nr 1 jak dla mnie (wciąż). Infest jest genialny, LHT b.dobre, GAWM dobry, TPS średnie, Metamorphosis na razie jest dość zagadkowe, ale już wiem, że znajdzie się tam kilka odjechanych kawałków. A tak w ogóle, to ostatnio słucham najczęściej nutek: Harder than a coffin nail i Alive - zawsze je ignorowałem, ale niedawno je odświeżyłem i poznałem ich moc. Warto też wspomnieć o dziełach 'przedinfestowych', da się tam odgrzebać sporo ciekawych kawałków, np. Orange Drive Palms, Dirty Cut Freak, Peewagon, Liquid Diet, My Bad Side itd.

Kisiel, obowiązkowo zobacz album Infest. ;)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
I wreszcie odwiedzą Polskę ;) Tyle lat czekania, aż sie udało. Szkoda tylko, ze przyjadą po wydaniu Metamorphosis bo pewnie sporo kawałków będzie z tej płyty, a to już nie stary, dobry PR.
 

t85

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Czasami sobie ich posłucham bo mi się podobają czego nie zaprzeczę . A najlepsze jest Last Resord :p
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
I nie zabrakło ;) Koncert genialny. Był może ktoś jeszcze z forum? ;)
Tak jak za Metamorphosis nie przepadałem za bardzo, tak po tym koncercie niektóre kawałki wręcz uwielbiam. State of Emergency - jak dla mnie najlepsza z tej płyty. Na koncercie zagrana wspaniale. Intro palce lizać, potem sama perka... Polecam poogladanie filmików na YT ;) z resztą inne kawałki też świetne wypadły na żywo. Teraz te piosenki wydają się jakby lepsze przy słuchaniu z płyty ;P A i stare kawałki były, m. in. Last Resort na bis, GAWM przy którym sala oszalała ;)
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
ja bylem na koncercie w londynie i podobnie jak Ty przekonalem sie troche do Metamorphosis, szczegolnie do holywood whore :D
a koncert :cenzura:, publika i klimat ogolnie jeden z lepszych lpncertow na ktorych bylem
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
I Papa Roach znowu w Polsce, tym razem na Woodstocku ;) Z jednej strony dobrze, że przyjadą, z drugiej wolałbym jednak zamknięty, tylko ich koncert tak jak to w Stodole było. No, ale tutaj przynajmniej za darmo, ciekawe jak będzie...
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Mają już kilka nowych kawałków, zagrają je u nas, może być ciekawie. Zastanowię się czy jechać, PR to był zespół mojej muzycznej młodości. :p
 

LaggeR

OpenMinded Metalhead
Dołączył
30 Sierpień 2006
Posty
1 939
Punkty reakcji
11
Wiek
36
Mają już kilka nowych kawałków, zagrają je u nas, może być ciekawie. Zastanowię się czy jechać, PR to był zespół mojej muzycznej młodości. :p


ja Ci polecam,sam byłem i koncert był wypasiony tylko support mieli lipny ale tak ogólnie to pomimo tego że zmienili image i styl to nadal na koncertach grają świetnie

a tak btw. niedługo ma wyjść ich live dvd
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Wszystko wiem, dalej czytam wiadomości dotyczące kapeli, ale dzięki za zachętę, chyba się zjawię na Woodzie. ;P
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
I Toby wrócił trochę do dawnego wyglądu, dobrze jest. Może wreszcie do dawnego stylu wrócą.

To do zobaczenia na Woodzie ;)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Coby, nie Toby. :D Wracać do dawnego stylu nie zamierzają, sami to wiele razy podkreślali w wywiadach, era nu metalu i rapcore'u przeminęła. :)
 

YaCeQ

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2005
Posty
1 416
Punkty reakcji
9
Wiek
33
Miasto
Śląsk
Ciii, późno było, miało być Coby oczywiście ;P
 
Do góry