Państwo służba zdrowia czy prywatne leczenie?

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Nie no, państwowa opieka to jakaś porażka jest. Na operacje w trybie pilnym czeka się miesiącami przecież... Sama chodzę prywatnie, ew. jak jakieś pilne wyniki to konsultuję online. Czasem trafiają się też okazje do skorzystania z konsultacji za darmo, ale to trzeba pilnować tutaj https://www.facebook.com/eDoktor24/photos/a.500785533360590.1073741828.494471627325314/1166753570097113/?type=3&theater- teraz na przykład jest darmowy internista przy okazji wyjazdów na wakacje. W przeszłości korzystałam z endokrynologa i byłam zadowolona. Też za darmo.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
To prawda, to jest tragedia. Jak się nie śpieszy człowiekowi, to mozna poczekować aby zaoszczędzić trochę grosza, ale w innym wypadku nie ma sensu
 

ollinka

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Żeby na NFZ dostać się do jakiegoś specjalisty, niestety trzeba czekać i czekać i czekać .... Dlatego jak przychodzi co do czego i tak się szuka kogoś prywatnie.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
Nie narzekam na lux med, już jakiś mam tam pakiet brzoza bodajże :) Do każdego potrzebnego dla mnie specjalisty dostaję się szybciutko.
 

Nika123

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja też jestem zadowolona z ich usług. Teraz wybrałam sobie w ramach pakietu u nich lekarza pierwszego kontaktu. To naprawdę ułatwia życie, bo nie trzeba nosić od przychodni do przychodni wszystkich badań, kart choroby itd.
 

NinaKowalska

Nowicjusz
Dołączył
24 Czerwiec 2017
Posty
26
Punkty reakcji
0
My mamy pakiet Orzech dla całej rodziny i jest świetny. Mamy zapewniony dostęp do podstawowej opieki medycznej jak i nieograniczony do wszystkich specjalistów.

Zapomniałam dodać: w Lux Medzie w ramach abonamentu od niedawna pojawiła się opcja wybrania swojego lekarza rodzinnego, która się świetnie sprawdza. Jeden lekarz zna i posiada całą Twoją dokumentację medyczną no i nie ma problemów ze skierowaniami do specjalistów.
 

aifoza

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2010
Posty
534
Punkty reakcji
5
NinaKowalska napisał:
My mamy pakiet Orzech dla całej rodziny i jest świetny. Mamy zapewniony dostęp do podstawowej opieki medycznej jak i nieograniczony do wszystkich specjalistów.

Zapomniałam dodać: w Lux Medzie w ramach abonamentu od niedawna pojawiła się opcja wybrania swojego lekarza rodzinnego, która się świetnie sprawdza. Jeden lekarz zna i posiada całą Twoją dokumentację medyczną no i nie ma problemów ze skierowaniami do specjalistów.
No właśnie zastanawiam się nad tym, czy nie wybrać tam lekarza poz :) Zrobiłaś to czy też myślisz nad tym ?
 

Krzys_M

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Ja za to korzystam z usług lekarzy którzy przyjeżdżają prosto do domu :) jest taka aplikacja na smartfona - LekarzObok i tam można zgłosić wizytę i od razu zapłacić nawet. A potem lekarz ma dla Ciebie wystarczająco dużo czasu, żeby postawić diagnozę, wypisać leki itd.
 

Nika123

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2018
Posty
16
Punkty reakcji
0
Dla mnie w Lux Med fajną opcją jest platforma Portal Pacjenta. W łatwy i szybki sposób mogę umówić sobie sama wizytę, nawet z telefonu jadąc tramwajem.
 

SuperMamaPola

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2018
Posty
43
Punkty reakcji
0
Jak tylko mogę, to staram się korzystać z prywatnych wizyt. Mam wrażenie, że ich poziom jest nieco wyższy. Ostatnio zaciekawiła mnie też opcja mobilnych wizyt przez LekarzObok. Korzystał ktoś? :)
 
Do góry