Panowie żałujecie swojego 1szego razu

K

kinga_sc

Guest
Tu może nie chodzi o poznawanie. Ponieważ człowiek jak jest niedoświadczony to podchodzi ze strachem? i nie zawsze wychodzi to tak jak powinno. I z tego względu ok dobrze, że 1raz macie za sobą zanim się poznaliście. Dodatkowo każdy z was ma inne doświadczenia może coś innego wnieść plus wiecie czego chcecie oczekujecie itp itd. Ale tu chodzi o to, że trochę zostaje we własnym wnętrzu czy to mniejsza czy większa myśl zazdrości bądź np. Czy jestem lepsza/lepszy? I mimo wszystko chciało by się być chyba tym jednynym/jedyną. Cóż zawsze można to podciągnąć pod ideologie że byliśmy sobie pisani :)
zgadzam sie zawsze jest to porownanie, czy tamta byla lepsza, czy bardziej go podniecala, czy miala ladniejsze cialo, czy umiala lepiej loda robic, czy wolala inne pozycje o ktorych boi sie powiedziec.... itd
 

Dex188

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2006
Posty
903
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Warszawa:) okolice
:papa: witam wszytkich:)

Moje pytanie jest troszeczke inne niz wszytkie..przeszukiwalem forum lecz nie znalazlem lecz powracam do ptania a mianowicie:


Czy wy (chodzi o facetow) zalujecie swojego pierwszego razu??


chodzi o to czy teraz dlugo po nim badz krodko nie zastanawiacie sie na tym iz mogliscie poczekac badz z inna to zrobic??


a nastepne pytanie nawiazujace do tego czy bedac w zwiazku
(ja jestem juz prawie 2 lata)
w szczesliwym badz nie..

majac okazje cofnac czas czy byscie swoj pierwszy raz przeyli z ta sama osoba??


ja żałuje... bo to nie powinna być ta dziewczyna co była;/
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
nie żałuję choć nie był idealny i nie był z idealną osobą. ale to był tylko seks ;-)
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
tylko seks? :/
fajne macie ludzie podejście :/ ...
Czyli np. można zdradzić kogoś i powiedzieć mu że to był tylko seks ? o lol

hehe, w 2 lata mój światopogląd się zmienił bardzo mocno. nigdy nie uważałem, że zdrada poprzez 'tylko seks' jest jakimś usprawiedliwieniem, ale to inny temat. w każdym razie - nie mogę powiedzieć, że żałuję teraz swojego pierwszego razu, bo nie mam żadnych wyrzutów sumienia. natomiast stwierdzam, że spotkałem osobę, której chciałbym oddać prawictwo, ale już go nie mam.
 

nasada

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2006
Posty
207
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
szczecin
zakochalem..i kocham kobiete...ktora zaluje ostatniego zwiazku...

czy zaluje tego co przezylem..co innej dalem?


i tak i nie...
przez pewien czas moj swiatopoglad ulegl zmianie...


to co przezylem..to co zrobilem sprawilo ze jestem jaki jestem..


i wiem co moge zaoferowac i dac mojej kobiecie..

a czego nie..

czy zaluje pierwszego razu?

tak... bardzo..


czy oddalbym swoje dziewictwo obecnej...

nie..

czemu..

jak to sie mowi czlowiek na blendach sie uczy..i szkoli...

kiedys mialem problemy ..i juz ich nie mam:)
 

pirotechnik1

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Elblag
Hej

Ja żałuje mogłem poczekać trochę mieć trochę więcej wiedzy ale byłem młody i głupi i chciałem tego spróbować. Fajnie było ale lepiej było by gdybym poczekał
 
Do góry