Panie co sądzicie o strażakach?

xfirepro

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2011
Posty
39
Punkty reakcji
0
Witam wszystkie Panie
smile.png
.
Podobno jest to jeden z najbardziej docenianych i poważanych zawodów w Polsce, ale chciałem zapytać, jak kobiety podchodzą do tego zawodu pod kątem ewentualnego związku. Czy tego typu zawód budzi w Was jakieś obawy, jesteście sceptycznie nastawione, a może wręcz przeciwnie? Czyli ogólnie, jak się widzicie w roli partnerki strażaka
smile.png
.
Temat zakładam z czystej ciekawości, pytania kieruje wyłącznie do płci pięknej :tongue:
 
E

Elen

Guest
Szczerze mowiac.... nie znam osobiscie zadnego strazaka, wiec ciezko mi stwierdzic. Ogolnie mowiac- nie mam jakichs szczegolnych ciagot do panow w mundurach, slyszac opowiesci bylych zon mundurowych, to raczej ostroznie podchodze. Sa to zawody trudne, wymagajace swego rodzaju gotowosci a wiec zycie w napieciu. Najczesciej odreagowuje sie w domu... ale tez nie jest to zasada.
 

Ewek8mm

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2015
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Znałam kiedyś jednego strażaka. Spotkaliśmy się kilka razy nie było zbyt dużo tematów do rozmów on mówił ciągle o pracy.
 

ForeverYoung

Bywalec
Dołączył
4 Grudzień 2012
Posty
1 695
Punkty reakcji
139
Wiek
30
Ani mnie to grzeje, ani ziębi. :) Ale większość strażaków czuje się niczym spiderman. xD super bohaterzy, Ci "pro" czekają na oklaski. xD



Ewek8mm napisał:
on mówił ciągle o pracy.
Bo przecież to takie niebezpieczne! on mógł zginąć! xD
 
K

kate2

Guest
Ja doceniam w ludziach i ich zawodach pasję i powołanie. Więc skoro ktoś wykonuje swoją pracę z ogromnym zaangażowaniem, kieruje się dobrem ludzi , i rozumie swoje powołanie to jak najbardziej należy Mu się podziw i uznanie. Jesli natomaist ktoś tylko kalkuluje co tam z tego będzie miał to mnie takie postępowanie odpycha.
No i nie lubię przerostu formy nad treścią , ot choćby pędzenie przez ulice miasta na sygnale do wydarzeń mniej poważnych. No ale akcja musi być :D
 

1234ta

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2015
Posty
78
Punkty reakcji
2
Znam pewnego strażaka, wiadomo że praca nie należy do łatwych. Ale Jak na jego rodzinę patrze to są bardzo szczęśliwi, pomocni ludziom.
 
D

dave123

Guest
Co do kobiet to strażacy dla nich na takim podświadomym poziomie są raczej podniecający , np. jak sa pokazy męskiego striptizu to strażak policjant itp. są częstymi przebierankami.

Jak są wizerunki pociągające dla facetów czyli np. kuso i seksownie ubrane panie , striptizerki , to takie same rzeczy są u kobiet i własnie dla kobiet bardziej pociągający jest strój strażaka , niegrzecznego chłopca np. z tatuażami , policjanta.

Oczywiście jeżeli masz wizerunek wątłego i drobnego chłopczyka to jak nagle ubierzesz się jak przysłowiowy paker to nie będzie to spójne , tak samo strój musi być spójny z osobowością , ważne jest by swoim ubiorem wyglądać na seksualnego faceta , nie koniecznie musi to być wygląd ładny czy elegancki , choć oczywiście będzie to dobre.

Gdyż w doborze partnera laski na nieświadomym poziomie patrzą (głównie) by facet ich był dla nich seksualny z wyglądu , owszem ładny wygląd jest ok. , ale to nie prowadzi do wywołania zainteresowania na płaszczyźnie seksualnej...
To tak samo jak ubierzesz dziewczyna w strój seksownej pokojówki , a potem przebierzesz ją w strój szarej myszki - oczywiście wybierzesz tą pierwszą , druga nie wywoła w tobie zainteresowania...
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
ja ogólnie lubię facetów w mundurach. Jak widzę policjantów z całym ekwipunkiem to miękną mi kolana. Mój facet był w wojsku i ma z tamtych czasów koszulkę i poprosiłam go kiedyś żeby założył. O Jezu, aż mi ślinka cieknie jak sobie o tym pomyślę :p A strażacy też mi sie podobają, kiedyś jak pracowałam w biurze deweloperskim to przyszedł klient po jakiś dokument i był własnei w mundurze strażackim.... o Matko!!! Fantastico :p:p
 
T

TomkaJanka

Guest
Mnie jest to zupełnie obojętne ;) Zawód jak każdy inny, tyle że czasem pewnie może się stać tak, że jakaś romantyczna chwila zostanie przerwana przez nagłe wezwanie ;)
 
Do góry