Panic! At the disco

kundzia_14

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
2 418
Punkty reakcji
3
Wiek
30
Miasto
nibylandia
mnie tez na początku wydawało się to fajne...
ale posłuchaj sobie innych piosenek...
są bardziej discopolowe niż rockowe... :/

dla mnie to nic specjalnego, raczej lipne...
no cóż, ale przeciez każdy ma swój gust ;)
 

michas2236

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
Na festiwalach w chłopaków butelkami rzucają , ja bym określił to jako disco-rock brakuje mi tam wszystkiego co w prawdziwym rocku byc powinno.
 

maslorzechowe

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2008
Posty
32
Punkty reakcji
0
Miasto
PZN
Najgorzej, dico pop i tyle, zwykla komercha wykreowana przez media. Sluchaja tego glw dziewczynki ktore szaleja za chlopcami w grzywkach albo z deskorolka sa w przedziale wieku 12-17, jak wiecej to wspolczuje. Wylaczcie mtv dzieciaki, poszukajcie czegos ambitniejszego np na necie.
 

Agnes_3210

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Katowice
Nie przepadam za nimi, nie podobają mi się ich piosenki, nie mają w sobie tego "czegoś".
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
PATD najlepszym zespolem x3
Muza fajna ale i chlopcy niczego sobie :D

zaje*iste naprawdę kryterium do oceniania zespołu...

p.s. u mnie ten zespół ma jed(y)nego plusa - coverował Karma Police Radioheada (podoba mi się głos wokalisty w pierwszej zwrotce, później coraz mniej).
 

joanka19

Nowicjusz
Dołączył
7 Wrzesień 2008
Posty
90
Punkty reakcji
0
A ja nie czytam BRAVO nie oglądam MTV nie słucham RMF i jak coś znajde na youtubie czy gdzie indziej i mi się spodobano np.PATD to kurcze na forum zawsze piszą że to komercha to kurde coś ze mna nie tak :mruga:
 

Haruna

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
P-ce xD
Słyszałam tylko "I write sins not tragedies"... xD fajnie, bardzo lubie :klaniasie:
ale nie ciągnie mnie żeby posłuchać innych ^^
 

crevasserkoka

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2008
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska.
Hmm... zespół jest w miarę dobry - muszę przyznać. Ich piosenki są lekkie i fajne. Kiedyś był jednym z moich ulubionych zespołów.
Jak wiadomo gusta się zmieniają, tak też i mój przeszedł reformę i teraz nie słucham już Pakina zbyt często. Ale wiadomo - dobre wspomnienia związane z owym zespołem zostaną. : )

Pozdrawiam.
 

RainbowUnicorn

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2010
Posty
54
Punkty reakcji
3
Nie wiem skąd bierze się powszechne stwierdzenie że oni mają coś wspólnego z gatunkami emo.
Muzyka lajtowa, nie czuję tego.
 
Do góry