pani pozna pana

asiula2244

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2015
Posty
46
Punkty reakcji
1
Witam mam na imię Asia mam 24l. Jestem spokojną dziewczyną, lubie tańczyc, śpiewać ale nie umiem. Raczej mi samej ciężko jest faceta poderwać. Wiem, że sporo ludzi patrzy na wygląd ja urodą nie grzesze ale nie jestem też nie wiadomo jak brzydka, nie szukam.przygód jestem raczej spokojna dziewczyną.
 
E

Elen

Guest
No wybacz, ze sie wtrynie, ale.... co to za stwierdzenie dziwne o swojej urodzie? Wywal te kompleksy do kosza. W kazdej kobiecie jest cos pieknego... oczy, wlosy, usta, moze biust? Sztuka zeby podkreslic umiejetnie swoje atuty. Zamiast marudzic wrzuc chlopakom fajna fotke, niech oko naciesza. I pamietaj, ze poza wygladem liczy sie tez wnetrze czlowieka. A Ty na pewno masz ciekawe. Powodzenia. :)
 

asiula2244

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2015
Posty
46
Punkty reakcji
1
Dziękuje za milutkie słowa tu zdj nie wrzuce, ale jak kto chce to na pv wyśle. Od zawsze miałam niską samoocene jakoś tak wyszło. Mało wieże w siebie i troche opuściłam się w dbaniu o siebie ze zmęczenia nieoczekiwanie przyszła cała masa problemów tych zrowotnych i nie tylko, obowiązków i dbanie o siebie zeszło na drugi plan. Teraz staram sie to nadrobić, i znaleść kilka minuttlko dla siebie jakaś kąpiel maseczka :) .
 

asiula2244

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2015
Posty
46
Punkty reakcji
1
Jeszcze przydało by mi się zmotywować do biegania, ale to już trzeba ekstra motywacji. :D
 
M

MacaN

Guest
Do biegania to się łatwiej zmotywować, niż do czegokolwiek innego. Jak to było w mojej ulubionej książce " Harry jesteś odważny to dziewczynę też sobie znajdziesz - To ja już wolę walkę ze smokiem "

Oczywiście smok -> bieganie :D
 

asiula2244

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2015
Posty
46
Punkty reakcji
1
Mi ciężko ja zawsze po pracy to padam, a jak nie pracuje czyli mam dzień wolny to mi się nie chce :D
 
M

MacaN

Guest
Bo masz za mało tych dni wolnych :) Jak ja mam za dużo czasu wolnego, to po prostu jego nadmiar zaczyna w końcu szkodzić i przeszkadzać, to dlatego ćwiczę, ale jak mam jakieś zajęcia typu szkoła ( albo miałem, bo teraz chwila przerwy i zaraz praca przed studiami ), to faktycznie ciężko jest wygospodarować czas, szczególnie w weekendy, czy dni wolne.
 
Do góry