Panele podłogowe - gdzie kupić

R

robert.sk

Guest
Potrzebuje solidnych paneli podłogowych w przystępnej cenie.
Szukałem ostatnio po sklepach w mojej okolicy ale tam mają takie ceny że za głowę się złapałem. Jaką markę paneli byście mi polecali? Będą one układane w biurze gdzie dziennie chodzi bardzo dużo osób więc musza być naprawdę najwyższej jakości.
 
M

maja.ruda

Guest
Ja u siebie z mężem do domu wybrałam laminowane panele podłogowe Pergo.
Długo żeśmy się zastanawiali nad tym jakie dokładnie panele położyć. W domu jest nas 7 osób i panele położone są na parterze. Po roku czasu nie widać praktycznie żadnych śladów użytkowania.
Jak się je przemyje to wyglądają jakby były położone wczoraj. Jak chcesz to zobacz ofertę w tym sklepie podłogi24.net tutaj link: http://podlogi24.net/
Napisz do właściciela może dostaniesz jakąś zniżkę przy większym i kompleksowym zamówieniu.
 
R

robert.sk

Guest
No właśnie też widzę, że Pergo to zdecydowanie najlepsze panele laminowane. Nic dziwnego bo to światowy lider w produkcji podłóg laminowanych.
A nie orientujesz się w innych panelach, żeby ich jakość była zbliżona do Pergo ale koszta były trochę mniejsze?

Nie wiem już czy czekać na jakąś promocję czy kupić po prostu jakieś tańsze panele.
 
M

maja.ruda

Guest
No właśnie też widzę, że Pergo to zdecydowanie najlepsze panele laminowane. Nic dziwnego bo to światowy lider w produkcji podłóg laminowanych.
A nie orientujesz się w innych panelach, żeby ich jakość była zbliżona do Pergo ale koszta były trochę mniejsze?

Nie wiem już czy czekać na jakąś promocję czy kupić po prostu jakieś tańsze panele.

A ile konkretnie chcesz wydać na te panele? Ile za m/2 ?
Tutaj masz fajną przecenę na panele pergo, praktycznie 30 złotych więc warto skorzystać: http://podlogi24.net/70201-0112-merbau-deska,-panele-pergo-orginal-classic-plank-o_l_170.html
 
Z

Zmiennikzycia

Guest
Potrzebuje solidnych paneli podłogowych w przystępnej cenie.
Szukałem ostatnio po sklepach w mojej okolicy ale tam mają takie ceny że za głowę się złapałem. Jaką markę paneli byście mi polecali? Będą one układane w biurze gdzie dziennie chodzi bardzo dużo osób więc musza być naprawdę najwyższej jakości.

Ja na Twoim miejscu zdecydowałam bym się na Panele Pergo. Mój mąż pracuje w sklepie z podłogami i tez mówił, że klienci są bardzo zadowoleni z podłóg Pergo.
Kupisz tańsze, poleżą 2 razy krócej a robociznę za ich położenie będziesz musiał płacić kolejny raz tak więc bardziej opłaca się kupić już lepsze panele.
 

oglos5

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
34
Punkty reakcji
0
I w jakiej cenie zakupiłeś te panele i gdzie?
Też szukam dobrych paneli podłogowych do swojego domu. Słyszałam o pergo ale chyba mnie nie stać. Chciałam coś do 100 złotych za m2.
 

Einojuhani

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Potrzebuje solidnych paneli podłogowych w przystępnej cenie.
Szukałem ostatnio po sklepach w mojej okolicy ale tam mają takie ceny że za głowę się złapałem. Jaką markę paneli byście mi polecali? Będą one układane w biurze gdzie dziennie chodzi bardzo dużo osób więc musza być naprawdę najwyższej jakości.

co do cen: szukaj na allegro czy w sklepach internetowych ( z moje strony: http://parkiety-panele-drzwi.pl/), tzn: najpierw obadaj temat organoleptycznie w sklepie, wytypuj panele a potem w necie - różnica w cenie zauważalna a i często jakieś gratisiki, np: układanie za free etc. co do firm to sesno, baltiria ?
 

kubanczyk20

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Tez polecam panele pergo. Sam mam osobiscie i jestem zadowolny :) pozdrawiam
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
ja z kolei polecam panele drewniane. są nieco droższe od zwykłych, ale to już zupełnie inna jakość. Ja mam takie od kilku lat i sprawują się bardzo dobrze. Można je kupić taniej niż w sklepach w hurtowniach budowlanych
 

sedzia dred

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2013
Posty
96
Punkty reakcji
2
a ja polecam, żeby zwrócić uwagę na ich dobry montaż, bo jeśli ekipa spartaczy Ci położenie tych paneli, to jeszcze przez długie miesiące będziesz się z tym bujać. Wiem, co mówię, niestety.
 

Pauli91

Zbanowany
Dołączył
2 Lipiec 2015
Posty
89
Punkty reakcji
2
Dlatego ja zamówiłam w voxie od razu z montażem.To mi się nawet opłaciło, bo za podłogę wyszło taniej do zapłaty.
 

Manets

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2023
Posty
36
Punkty reakcji
0
A na ogrzewanie podłogowe lepsze płytki czy panele?
 

Aridn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2023
Posty
87
Punkty reakcji
0
Jest wiele zależności. W mojej rodzinie nikt nie chodzi w kapciach, dlatego w większości pomieszczeń mam panele. Jak podłogówka nie grzeje, to są cieplejsze i milsze pod stopami niż gres. Ale ja nie lubię kafli, mam je tylko tam, gdzie są niezbędne, czyli w wiatrołapie, łazienkach, kotłowni, kuchni i spiżarni. Panele dobrze się nagrzewają, tylko nie warto oszczędzać na podkładzie i brać faktycznie ten dedykowany,, jak najcieńszy.

Zerknij sobie na stronę Tubądzina:
https://www.tubadzin.pl/

Możę coś Ci wpadnie w oko, ładne są ich płytki w jodełkę:
thumb_xlarge_1689077609tubadzin_hass_brown_598x1198_gres_jodelka_chevron_1.jpg
 
Do góry