pan roman co to zdjęcia robi i donosi policji

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
mam pytanie czy spotkaliście się z działalnością pana romana emeryta który robi zdjęcia kierowcą i donosi policji przez co ludzie dostają mandaty mam jego zdjęcie gdyby ktoś chciał ale ciekawią mnie jego dane gdzie mieszka itd może ktoś wie
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
mam zdjęcie tego gościa co robi w centrum miasta fotki przypadkowo napotkanym kierowcą jak powiedzmy łamią prawo nie zapinając pasów parkując na niedozwolonych miejscach czy rozmowa przez komórę podczas jazdy

szukam kogoś kto go zna i wie gdzie mieszka
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
ostatnio fotografował pod manufakturą, po czym został pogoniony przez ochronę :D
ale słyszałam tylko, nie widziałam dziada na oczy. Az taki grozny jest, ze policja korzysta z jego usług? :D
dostał juz ktos mandat na podstawie jego pstrykadeł?
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
mandatu nie dostałem ale znam ludzi którzy dostali

dobija mnie myśl że taki koleś donosi na taką skale uważam że idealny sposób na walkę z donosicielami takimi jak pan roman jest po prostu ujawnić jego dane osobowe wraz z adresem zamieszkania
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Nie bardzo rozumiem co i to da, może tylko tyle, że jak ktoś wlezie mu do domu z butami i mu natrzaska to będzie twoja wina.
Nie ruszaj g**wna bo śmierdzi, pamiętaj ;)
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
takich gości nie trzeba bić jestem daleki od przemocy zresztą o przemocy w łodzi ostatnio trochę głośno

chciałbym tylko by ludzie tacy byli znani społeczeństwu i każdy mógł z nimi porozmawiać oraz zapytać czy im nie wstyd tak donosić

kiedy byłem dzieckiem mama często mi powtarzała że nie wolno donosić bo to najgorsze co może być
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
ale pałki mają prawo wystawiac mandat za to,ze jakiś stary piernik nie ma co robić z wolnym czasem? mnie się wydyma,ze niet
poszłabym z tym do sądu.
 

aska1911

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2013
Posty
160
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Nie znam tego Pana nie widziałam go na oczy :) i nie chce zobaczyć, ale wydaje mi się, ze jak tak będzie donosił to prędzej czy później ten Pan się doigra, ale nie radziła bym tego Pana ruszać bo tak jak ktoś wcześniej napisał ruszyć gówno będzie śmierdzieć . Wątpie, że ten Pan przestanie donosić bo oglądałam w tv o nim i z tego co pamiętam mówili tam, że ten Pan został już pobity chyba dwu krotnie i go to nie nauczyło więc jak go to nie nauczyło to wątpię czy cokolwiek nauczy.
 

raudex

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2012
Posty
176
Punkty reakcji
0
ja jeżdżę dużo po mieście i często mój kontakt z firmą odbywa się podczas jazdy wiem że nie wolno tego robić i pewnie nawet się z tym zgadzam ale co innego pogaducha z dziewczyną a co innego informacja dotycząca dalszych działań więc wydaje mi się kwestią czasu kiedy pan roman zrobi zdjęcie mi

wydaje mi się że mnie to dotyczy prowadzę auto dobrze ale dość dynamicznie co wiąże się z pewnymi punktami na koncie muszę uważać

a w sprawie zdjęć to odpowiadam za zdjęcie pana romana można dostać mandat
 
Do góry