Pamiątka po kosmitach

pandorra

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ostatnio brat dał mi dość ciekawą lekturę do przeczytania odnośnie grupy krwi Rh-
Wynika z niej, że:

- krew Rh- pojawiła się na ziemi dopiero ok 20 tys. lat temu
- odsetek populacji osób, które mają krew Rh- wynosi jedynie 7%
- osoby które mają krew Rh- mają wspólne przeświadczenie, że "ziemia to nie ich miejsce"
- matka która ma krew Rh- automatycznie "atakuje" płód, który ma krew Rh+, traktując go jak obcego, często potrzebne są zastrzyki, które umożliwiają przenoszenie ciąży.
- krew Rh- jest pozbawiona genu rezusa, dlatego właśnie jest oznaczona symbolem minus, bo nie ma genu małpy.

Na zachodnim internecie jest już spora grupa ludzi którzy o tym mówią, do nas jednak wszystko dociera z opóźnieniem ;) Tak więc trzeba mieć świadomość, że kosmici mogą być wśród nas ;)
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Jestem kosmitą? Nie wiem co znaczy, że mają wspólne przeświadczenie "że Ziemia to nie ich miejsce" ? Ja czegoś takiego nie mam, chyba.
 

nightmare01

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Olsztyn
Troche to głupie.. uwazasz ze kiedys tam przybyli na ziemie kosmici i zapłodnili ziemską kobietę? Moim zdaniem, wtedy ludzie z taką grupą krwi wyglądaliby troche inaczej.
Ale moze ktoś wie jak nazywa sie ta ksiązka? Z chęcią bym przeczytał, moje klimaty :D
 
D

Detor

Guest
To że kosmici odwiedzali ziemię od dawien dawna już zostało udowodnione. Teraz prubuje się udowodnić ich manipulacje genetyczne. Nie na darmo się mówi Bóg stworzył nas na swe podobieństwo . W tym przypadku mozna tłumaczyć -kosmici. Obecnie mamy coraz wiecej dowodów na to że są z nami od tysiecy lat, przekazali nam też inna technikę która ze względu na nasz wtedy rozwój została zapomniana, dopiero teraz do tego wszystkiego zaczynamy powoli docierać.
 

SvXnn

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Jak się nazywała ta książka? Z chęcią przeczytam.
 
D

Detor

Guest
Żadna książka [ chociaż jest ich sporo] najłatwiej samemu sie zapoznać z tematem w TV - Starożytni kosmici. Jest na History. Również na innych programach popularnonaukowych. To taka wersja dla leniwych. Wiele ciekawszych i jeszcze bardziej udokumentowanych rzeczy jest w książkach. Proponuję wydania nie starsze niż 5 -letnie. Tak w języku polskim jak i angielskim.
 
M

MacaN

Guest
Jeśli sądzicie, że w serii " starożytni kosmici " chodzi o ukazanie kosmitów to macie nierówno pod sufitem. Dziękuję za uwagę :)
 

Drakes999

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2013
Posty
16
Punkty reakcji
2
Niezgodzę się z stwierdzeniem powyżej jak wytlumaczyć rysunki na hieroglifach,które przedstawiają statki oraz postacie w skafandrach.
Zgadzam się z Pandorą,ze może być to prawdą,przecież każdy wie,że zawsze jest ziarnko prawdy.Wedlug mnie ziornko do ziarnka i będziemy mieli góre ziarna,a to już jest dowód na wielką prawdę.
 
M

MacaN

Guest
.. W serii Starożytni kosmici zwraca się uwagę bardziej na dawną wiedzę ludzi, nie na kosmitów.
 
W

wiki9969

Guest
A do tej pory wydawało mi się, że jestem człowiekiem. :/

- osoby które mają krew Rh- mają wspólne przeświadczenie, że "ziemia to nie ich
miejsce"

No nie wiem, ja tu się czuje jak u siebie w domu. :p

- krew Rh- jest pozbawiona genu rezusa, dlatego właśnie jest oznaczona symbolem minus, bo nie ma genu małpy.

Fajnie, przynajmniej nikt do mnie nie powie "Ty małpo". ;)

A tak na poważnie, skoro koleżanka lubi takie teorie to może wyjaśni mi w jaki sposób utworzyły się 4 grupy krwi, skoro na początku żyli ludzie posiadający tylko grupę krwi 0? Czy na to też mieli wpływ kosmici?

Zainteresowanym w tym także autorce tematu polecam książki
Ericha von Dänikena. Tylko uważajcie, po przeczytaniu może się okazać, że każdy z nas posiada "kosmiczne" geny. :)
 

nightmare01

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Olsztyn
Książka Ericha von Dänikena.. ta.. Czytałem ją, ale z tego co pamiętam to nie było w niej nic o tym ze wszyscy jestesmy ufokami, raczej o dziwnych przypadkach na ziemii takich jak stonehenge, czy wyspy wielkanocne. Ale książke oczywiście warto przeczytać, polecam :)
 
W

wiki9969

Guest
Erich von Däniken pisze w swych książkach o kosmitach, którzy od wieków odwiedzali naszą planetę. Przytacza wiele przykładów, które miałyby poprzeć jego teorie. Jednak treścią swych książek nawiązuje do pewnej teorii, która mówi że to kosmici zapoczątkowali życie na Ziemi. Człowiek według niej powstał wskutek eksperymentów przeprowadzanych na małpach i jest krzyżówką małpy i istoty pozaziemskiej. Poza tym, kosmici według tej teorii są wśród nas i sprawują nad nami kontrolę. Przypuszczam, że stąd się wzięły też te ciekawostki dotyczące osób z czynnikiem rh-.
 
Do góry