Palmtop LG lub Toshiba

G

G-Man

Guest
Witam.
Ostatnio myślę o kupnie nowego telefonu.
Myślałem by kupić jakiś "googlowski" (np. HTC Magic lub Era G1) ale pare osób (między innymi na tym forum) mi go odradziły.
Jeśli chodzi o markę to myślałem o LG lub Toshiba.
Bez klawiatury (ewentualnie z wysuwaną).
Myślałem o tym telefonie ale zniechęciło mnie że jest na Javie.
Widziałbym jednak pobodny do niego ale z jakimś systemem (Windows Mobile, względnie Linux, byle nie symbian bo jakoś za nim nie przepadam)
 

Griffo

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Ja osobiście mam 3 toshiby, z czego z dwóch nie byłem bardzo zadowolony ale ostatnia jest nawet nawet< obecnie Toshiba g810> <wcześniejsze g500, g710> Są to telefony z widowsem i tak g500- 5.0, g710- 6.0, g810- 6.1> Są to telefony dobre ale miałem i bawiłem się lepszymi ale jako, że nie są aż tak drogie to wybierałem je. Jednakże, wymagają one czasu bo tu trzeba coś dograć tamto zmienić tu pogrzebać aby coś tam naprawić. Ogólnie chodzą w miarę dobrze ale jednak problem z akcesoriami więc jeżeli chcemy mieć dostęp do łatwych i tanich dodatków to jednak polecam Lg. Ekran dotykowy dobry po dograniu kilku dodatków ale jak dla mnie za mały. Jeśli masz trochę więcej pieniędzy to nowa TG01 jest podobno świetna, ale prawdopodobnie za równowartość sprowadzenia jej z UK można kupić dobrego HTC.

Co do Lg są to telefony poza Pradą II i Nowszą wersją tego Ku 990, wydaje mi się średniej półki za rozsądną cenę bez systemu i jakiś tam mega dodatkowych programów. To jednak kwestia gustu do czego nam ten telefon ma posłużyć, i jak dbamy o telefon.

Telefony z Windowsem wydaje mi się, że tylko HTC bo jest ich multum i sprawdzona marka ale jeśli chcesz coś podobnego to są jeszcze dwie świetne marki


a mianowicie : RIM ( Blackberry) najnowszy Thunder albo bold lub firmy apple: Iphone
 

cinimin123

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
ja bym kupiła HTC lub Blackberry w zależności od potrzeb(dodam, że na serio 4 dni temu kupiłam HTC http://www.sklep-palmtopy.pl/Palmtopy-HTC-S740-Rose-507.html) jest śliczny, baardzo kobiecy i co ważne to palmtop-kasa nie poszła na jakiś modny szajs. polecił mi go sprzedawca i naprawdę nie żałuję. przyznam że brałam na raty ale udało mi się wynegocjować u nich super warunki
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
sląsk up!
Za 2 tysiące to masz olbrzymi wybór..ja bym brał iphonea ze względu na ilość aplikacji i różne inne względy za nim przemawiają.
 
Do góry