Pakiet 500 sms = 5zł w jakim prepaidzie Orange ?

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
Powie mi ktoś w jakim prepaidzie Orange dostane po wysłaniu SMSa za 5 zł - 500 smsów ? Aktualnie mam popa ale tam jest 6zł = 600 SMS co mi nie odpowiada bo muszę doładować telefon za 10 zł po czym te 4 zł mi przepada bo tak czy siak ich nie wykorzystuje :/ a tak mógłbym przejść na tego prepaida, doładować tylko za 5 zł i od razu wykupiłbym sobie za całość pakiet. Słyszałem podobno że w Orange GO jest pakiet 5zł=500sms to prawda ?
 

brofer

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
Jest, wejdź na stronę i tam znajdziesz odp. Ale czy telefon służy Ci tylko do pisania smsów? nie dzwonisz w ogóle? Zastanowiłbym bym się na twoim miejscu nad zetafonem, wszystkie pakiety byś miał bez kombinowania że starczy albo nie starczy Ci na niego kasy. Tylko że trzeba konto mieć aktywne cały czas
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
500smsów z tego co się orientuje jest tylko w Orange Mix ale to z tego co piszesz u Ciebie nie zda egzaminu bo wydatki będą duuzo większe (najmniejszy mix nie wiem ile ma ale albo 10 albo 25zl a zeby wykupic smsy to musisz doladowac dodatkowo karta za 5zl...)
zawsze mozesz zrobic tak zeby kupowac karte za 5zl i prosic kogos znajomego kto doladowuje sobie konto za wieksze kwoty aby Ci przelał 1zł i ew. jemu dawać tą złotówkę ;) do końca nie wiem czy to zadziała ale powinno ;)
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
Jest, wejdź na stronę i tam znajdziesz odp. Ale czy telefon służy Ci tylko do pisania smsów? nie dzwonisz w ogóle? Zastanowiłbym bym się na twoim miejscu nad zetafonem, wszystkie pakiety byś miał bez kombinowania że starczy albo nie starczy Ci na niego kasy. Tylko że trzeba konto mieć aktywne cały czas
Nie dzwonie, odbieram telefony od znajomych, i doładowuje konto tylko za te 2x po 5 zł kiedy mam ochotę popisać z kimś czasem nawet miesiąc czy 2 nie doładowuje konta jak mi nie potrzeba. Więc i po co mi zeta fon ? po co mi abonament na którego tak czy siak mnie nie stać i szkoda kasa a i mam lepszy telefon niż oni tam oferują (mój telefon najwięcej poza pisaniem smsów, odbieraniem rozmów i smsów służy jako mp3 i aparat cyfrowy + czasem w coś na nim zagram, no i czasem służy mi jako przeglądarka do różnych tekstów które zrzucę na niego w celu przeczytania gdzieś w drodze, korzystam też na nim z netu i gg od czasu do czasu ale od tego mam drugą kartę gdzie jest iPlus Simdata.).

Ehh czyli strikte nie ma takiego pakietu i nic z tym nie zrobię :(

PS: a co powiecie na to http://se-center.info/showthread.php?p=1198065 próbował ktoś czy działa ?
 

handsomeman

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2008
Posty
191
Punkty reakcji
0
był kiedyś taki pakiet jak multi pop w popie za 6 zł. i jest to ileś tam minut wymienne na 600 smsów zdaje się. I brofer ma racje. Przecież zatafon to pre paid tylko że z telefonem...
 

EmiyaShiro

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
239
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Bytom
był kiedyś taki pakiet jak multi pop w popie za 6 zł. i jest to ileś tam minut wymienne na 600 smsów zdaje się.
Co do pakietu 600 sms - on nadal jest ale ja potrzebuję pakiet 500 - 5zł bo tak musisz doładować tel za 10 zł 2x po 5 zł i zostaje ci 4 zł na koncie. . .

Natomiast co do
I brofer ma racje. Przecież zatafon to pre paid tylko że z telefonem...

Sry popieprzyło mi się :/ chodziło mi o to że jak kupisz to to tak czy siak musisz wpakować co miesiąc 25 zł w konto, ja nie chce i się pytam po co ? ale to już tak na boku. Ja nie doładowuję konta co miesiąc tylko raz na pół roku i to jeszcze małymi kwotami, teraz, prawie nigdy nie doładowuję konta za 25 zł, a teraz za około 2 miechy będę zmuszony doładować za 50zł żeby przedłużyć okres konta na rok przez który jeśli nie będę korzystał z tel to nie będę musiał doładowywać i nie będę się bał że mi numer przepadnie.
 
Do góry