Painball laserowy

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
42
Miasto
wrocław
dokładnie. jak ktoś chce zabawę niech idzie na prawdziwy paintbal. w błocie. podczas deszczu.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
Czy fajnym prezentem jest podarowanie vouchera na taki paintball laserowy, w ramach prezentu swiatecznego?
 

samoyed

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2015
Posty
359
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Wrocław
Napewno lepsze to niż Xbox, a na pierwszy raz i laserowy nie jest zły jednak prawdziwy jest znacznie ciekawszy
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
samoyed napisał:
Napewno lepsze to niż Xbox, a na pierwszy raz i laserowy nie jest zły jednak prawdziwy jest znacznie ciekawszy
Jest znacznie ciekawszy przede wszystkim dlatego, ze mozemy sobie kompletować cały osprzęt na własna reke
 

mymyk

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2017
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Volian napisał:
Jest znacznie ciekawszy przede wszystkim dlatego, ze mozemy sobie kompletować cały osprzęt na własna reke
Masz już jakiś sprzęt skompletowany ? Słyszałam, że na militariach mozna się całkiem nieźle wyposazyc [?] :)
 

Volian

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
416
Punkty reakcji
0
mymyk napisał:
Masz już jakiś sprzęt skompletowany ? Słyszałam, że na militariach mozna się całkiem nieźle wyposazyc [?]
Można można i nie tylko w sprzęt do paintballu ale też do ASG. Ja kuzynowi właśnie w ramach prezentu świątecznego chcę kupić taką latarkę do pistoletu na szynę militaria.pl/action_sport_games/celownik_laserowy_asg_17184_p37047.xml
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Volian napisał:
Można można i nie tylko w sprzęt do paintballu ale też do ASG. Ja kuzynowi właśnie w ramach prezentu świątecznego chcę kupić taką latarkę do pistoletu na szynę militaria.pl/action_sport_games/celownik_laserowy_asg_17184_p37047.xml
co znaczy na szynę ? nie wiem czy dobry link ale celownik to to samo co latarka ?
 

Cal22

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2018
Posty
14
Punkty reakcji
0
Mi osobiście bardziej podoba się klasyczny paintball z farbą, zawsze lepiej fizycznie czuć jak coś cię trafia. Dlatego przeważnie jak mam wybór, to wybieram wersję klasyczną.
 
Do góry