Pacyfizm a subkultura

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Lepiej robić za "podnóżek" czy za nawóz z kulą w głowie? Jak to dobrze, że nie mamy w perspektywie sprawdzać tego praktycznie.


Jeśli jest to konieczne, to najlepiej się poświęcić dla kraju. Oddać się całkowicie sprawie.

Poza tym nie jest powiedziane, że to akurat TY będziesz robił za ten nawóz.


Wybacz Vardamir, nie mogę się powstrzymać jak ktoś pieprzy takie głupoty.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Jeśli jest to konieczne, to najlepiej się poświęcić dla kraju. Oddać się całkowicie sprawie.

Poza tym nie jest powiedziane, że to akurat TY będziesz robił za ten nawóz.


Wybacz Vardamir, nie mogę się powstrzymać jak ktoś pieprzy takie głupoty.
rozumiem, w sumie jesteśmy niby po jednej stronie, ale z różnych powodów :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jacobbs jakie kożysci przynosi wojna ????
Przypomnę Ci co napisałaś, bo chyba sama nie ogarniasz

Jak by sie tak głebiej zastanowić to one nigdy nikomu nie przyniosły pozytku wrecz przeciwnie

Wojny przynoszą korzyści tym, którzy rządzą i dowodzą masą, która na wojnach umiera. Jakby wojny nikomu nie przynosiły korzyści to wojen by nie było. W wojnie nie można być biernym. W wojnie albo się cierpi albo ma się z niej korzyści. Przykład? Irak. Dablju zabija coraz więcej Irakijczyków (i własnych ludzi też) pod przykrywką broni masowego rażenia a tak na prawdę toruje sobie drogę do ropy. I powiesz mi, że on nie ma z tego korzyści? Jak nie ma jak ma? Więc źle sformułowałaś swoją wcześniejszą wypowiedź i tylko o to mi chodziło.

Coraz wiecej ludzi ginie, rozszerza sie rasizm i w prawdzie jest postepw militaryzacji ale coraz nowsze bronie stanowia zagrożenie dla wspolczesnego spoleczenstwa, wiec po co to komu?
Co tutaj do rzeczy ma rasizm? Bo nie rozumiem. Twierdzisz, że współczesne wojny są wojnami na tle rasistowskim? Nawet "pany i władcy" nie są takimi ograniczonymi idiotami, żeby robić wojny z takich błahych powodów.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Wojny moze nie , ale zabojstw mnostwo , zeby daleko nie szukac spojrz na Rosje, tam rzad potajemnie wspiera strone zabojcow (ktorymi sa narodowcy). Jestem przekonany ,ze korzystasz z portalu CIA ,tam co chwila mozna cos o tych ruskach przeczytac , ja bym tego nie bagatelizowal.
Taki maly przyklad: http://cia.bzzz.net/rosja_coraz_wiecej_mor...tw_cudzoziemcow
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Wojna jest sytuacją minusową.

Błedny konformizm myśli matematycznie bezwględnie.

Czyli........... to że jest minus nie widać bo są masy. Sytuacja jest do chrzanu czyli na minusie społecznym ale co tam.

czy istnieje myślenie bezwględne? raczej nie! więc czy konformiści myślą? no cóż nie widać :p.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
A co picie ma z rasizmem ????
nic. a wiesz dlaczego? bo rasizmu nie ma. rasizm wymyślili murzyni, bo im na rękę, bo mogą białego podać do sądu dzięki rasizmowi. nie chęć do czarnego jest taka sama jak niechęć do np kogoś rudego. ale jak ryda dziewczynka chciałaby do sądu podąć o to że wyzywa ją ktoś to ją wyśmieją. tak samo jak mnie czarnuch nazwie białasem to jest akt teoretycznie rasimu taki sam jak ja go czarnuchem nazwe. ale ja nie mam w sądzie z tym szans. bo widzisz, rasizm to typowa broń murzynów. btw, gadka o róności, a z nimi jak z feministkami, coraz więcej chcą, niedługo wyjdzie na to że są od nas równiejsi. A wszyscy teraz im liża dupę jak żydom.

Wojna jest sytuacją minusową.

Błedny konformizm myśli matematycznie bezwględnie.

Czyli........... to że jest minus nie widać bo są masy. Sytuacja jest do chrzanu czyli na minusie społecznym ale co tam.

czy istnieje myślenie bezwględne? raczej nie! więc czy konformiści myślą? no cóż nie widać :p.
a po ludzku?
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
nic. a wiesz dlaczego? bo rasizmu nie ma.
"Od początku tego roku w napaściach na tle nacjonalistycznym w Rosji zginęło już 72 cudzoziemców. To dramatyczny wzrost, bo w całym 2007 r. w Rosji zginęło 50 obcych[...] Dziś mniej więcej połowa Rosjan popiera hasło "Rosja tylko dla Rosjan"[...] Najczęściej giną Uzbecy, Kirgizi, Tadżycy oraz Azerowie. A Petersburg, który zdaniem obrońców praw człowieka uchodzi za stolicę rosyjskiego nacjonalizmu, słynie z ciężkich pobić oraz zabójstw studentów z Afryki. "

Masz racje Vardamir , gdzie tu rasizm :bag:
 

Odwet

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
23
Wiek
21
Miasto
Ojczyzna Orlich Gniazd
Myślę, że Vardamirowi chodziło o to, że:
- samo nie lubienie murzynów nie oznacza rasizmu
- dzisiaj ten 'rasizm' działa tylko w jedną stronę
- można łatwo zostać posądzonym o rasizm, za byle :cenzura:. To jest wygodna broń.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
"Od początku tego roku w napaściach na tle nacjonalistycznym w Rosji zginęło już 72 cudzoziemców. To dramatyczny wzrost, bo w całym 2007 r. w Rosji zginęło 50 obcych[...] Dziś mniej więcej połowa Rosjan popiera hasło "Rosja tylko dla Rosjan"[...] Najczęściej giną Uzbecy, Kirgizi, Tadżycy oraz Azerowie. A Petersburg, który zdaniem obrońców praw człowieka uchodzi za stolicę rosyjskiego nacjonalizmu, słynie z ciężkich pobić oraz zabójstw studentów z Afryki. "

Masz racje Vardamir , gdzie tu rasizm :bag:
nigdzie, bo widzisz, nie tylko Afrykanów leją, ale i innych obcokrajowców, nie obchodzi ich kolor skóry ale pochodzenie. czyli ten koleś co zlał czarnego, zlałby prawdopodobnie i ciebie jakby usłuszał że po Polsku gadasz. Niemiaszki też musiałyby zwiewać.
 

Lillka16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubsko//Normanton (UK)
nic. a wiesz dlaczego? bo rasizmu nie ma. rasizm wymyślili murzyni, bo im na rękę, bo mogą białego podać do sądu dzięki rasizmowi. nie chęć do czarnego jest taka sama jak niechęć do np kogoś rudego. ale jak ryda dziewczynka chciałaby do sądu podąć o to że wyzywa ją ktoś to ją wyśmieją. tak samo jak mnie czarnuch nazwie białasem to jest akt teoretycznie rasimu taki sam jak ja go czarnuchem nazwe. ale ja nie mam w sądzie z tym szans. bo widzisz, rasizm to typowa broń murzynów. btw, gadka o róności, a z nimi jak z feministkami, coraz więcej chcą, niedługo wyjdzie na to że są od nas równiejsi. A wszyscy teraz im liża dupę jak żydom.
Aha:)

To samo co wojna z rasizmem [czyt. nic].


Wojna miała jednak coś wspolnego z rasizmem proponuje zajrzec do jakiejs ksiazki historycznej, ale fakt rasizm do innego tematu trzeba zaliczyc wiec juz od glownego tematu odchodzic nie bede:)
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
a co wy tak do tego rasizmu sie uczepiliscie?

rasizm tu rasizm tam..................... ludzie to tez maja problemy.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Nie należę do żadnej subkultury, ale moje poglądy są "niepoprawne politycznie" i nacjonalistyczne, a mimo tego jestem zaciekłym, fanatycznym antymilitarystą.

 

Szalony Odys

Bywalec
Dołączył
15 Lipiec 2006
Posty
3 280
Punkty reakcji
31
Wiek
38
Miasto
Asgard
lillka16 powiedz nam na podstawie ksiązki historycznej o konflikcie, którego głównym powodem był rasizm.

mimo tego jestem zaciekłym, fanatycznym antymilitarystą.
A więc i mało obiektywnym ;)

Dopóki inni się zbroją (a wydatki na zbrojenia ciągle rosną) i my zbroić się musimy.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Wojny moze nie , ale zabojstw mnostwo , zeby daleko nie szukac spojrz na Rosje, tam rzad potajemnie wspiera strone zabojcow (ktorymi sa narodowcy). Jestem przekonany ,ze korzystasz z portalu CIA ,tam co chwila mozna cos o tych ruskach przeczytac , ja bym tego nie bagatelizowal.
Taki maly przyklad: http://cia.bzzz.net/rosja_coraz_wiecej_mor...tw_cudzoziemcow
Owszem korzystam z CIA i nie bagatelizuję, ale nijak to się ma do wojen.

Panowie. Mówienie, że rasizmu nie ma to po prostu oszukiwanie samego siebie. Murzyni owszem, wykorzystują rasizm do własnych celów czego nie popieram, bo faktycznie mieli być równi a są równiejsi, ale nie powiesz mi, że rasizmu nie ma nigdzie, bo jest. Są pobicia tylko za to, że ktoś jest czarny albo żółty? Są. To nie jest rasizm? A co w takim razie? "Biała siła" i 14 words też nie istnieją? :bag:
 

Lillka16

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2008
Posty
228
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Lubsko//Normanton (UK)
lillka16 powiedz nam na podstawie ksiązki historycznej o konflikcie, którego głównym powodem był rasizm.


Jaskrawymi przykładami są np.:
- Republika Południowej Afryki, gdzie rasizm – pod nazwą „apartheid” jeszcze do niedawna zapisany był w konstytucji i licznych aktach prawnych jako obowiązująca doktryna. Przejawiał się głównie ostrą segregacją rasową skierowaną przeciwko wszystkim „kolorowym” obywatelom.
- Australia, jeszcze do połowy lat osiemdziesiątych XX w. Niemal oficjalnie polityka imigracyjna oparta była na rasizmie skierowanym głównie przeciwko azjatom.
- Stany Zjednoczone Ameryki Północnej – państwo reklamujące się jako ostoja demokracji, wolności i swobód obywatelskich w dalszym ciągu (a szczególnie stany południowe USA) dyskryminuje kolorowych i mniejszości narodowe.
- Indie – będące do niedawna kolonią brytyjską wciąż są sceną starć rasowych.
- Izrael – państwo żydowskie, w którym odmiana rasizmu – syjonizm prześladuje mieszkających tam od tysiącleci Arabów.

To takie podstawowe:)
Które powinienes znac chociarz z gimnazjum...
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
to nie jest powód.... radze poczytać arystotelesa co to jest powód... jeżeli już jesteśmy przy książkach :p.
 
Do góry