Pablopavo

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Na wrzesień tego roku planowana jest premiera pierwszej solowej płyty mistrza raggamuffin - Pablopavo. Płyta nazywać ma się Telehon. Pojawił się już singiel o identycznej nazwie jak krążek.
Do zobaczenia jak i usłyszenia tu:

http://www.karrot.pl/telehon_video

Cieszę się, że Pablo zrobił solo. Jest moim jednym z faworytów, jeżeli chodzi o polską scenę reggae...
 

RasGrass

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
Wschód!
MA KTOS TEN KAWALEK W MP3???? Troszeczkę sie zawiodłem co do utworu. Wolałbym stary styl z pierwszej płyty Vavamuffin gdzie w utworze Bless czy To On tak charakterystycznie się wyróżniał. Pamiętam jaki doznałem szok gdy w 2005 r. dostałem płytę Vavamuffin gdzie Pablo odrazu swoim głosem i tekstem wbijał sie w uszy a dziś trochę słabo ale cóż zobaczymy jaka płyta będzie.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Kawałek całkiem niezły, mimo że bez rewelacji, pablo daje radę
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Owszem jest to eksperyment... ale myslę że kto jak kto, ale on spokojnie może eksperymantować. Chociaż wierzę że pozostałe kawałki będą bardziej w stylu roots, reggea, ragga czy dancehall.

"Kto rozsiał największy Wipe nad Warszawą
i starym mistrzom przywrócił prawo
polskie reggae żyje za Jego sprawą
sam jest historią - Mistrz PabloPavo"
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
26 września premiera pierwszego albumu solowego, info ze strony PP, jest tam też link do 8 kawałków z tej nowej płyty na myspace. Mozna sobie przesłuchać. Dla mnie mistrzowskie kawałki (mimo że z reggae mało wspólnego) to Warszawa Wschodnia i C.S.I. Stegny
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Płyta wg. mnie bardzo dobra. Wczoraj nabyłem w Empiku ;) Tylko w dziale reggae to raczej nie ma czego szukać.
Dobrze, że na drugiej stronie plakatu są wydrukowane teksty piosenek. Miałem co czytać na nudnym wykładzie...
 

Rasmatis

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2009
Posty
453
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Vava to reggae town
Płyta wg. mnie bardzo dobra. Wczoraj nabyłem w Empiku ;) Tylko w dziale reggae to raczej nie ma czego szukać.
Dobrze, że na drugiej stronie plakatu są wydrukowane teksty piosenek. Miałem co czytać na nudnym wykładzie...

ja niestety jeszcze się nie zaopatrzyłem w płytkę... słyszałem tylko te kawałki z myspace. Mi się bardzo podobają. "Warszawa wschodnia" czy "C.S.I. Stegny" są naprawde świetne.

Ale lada dzień wypłata będzie wiec pewnie sobie sprawię płytkę w całości
 

kuń

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2010
Posty
6
Punkty reakcji
0
Reuben nie nazwałbym jej tragiczna, ale to nie jest Pablopavo jakiego kojarzymy z Vavamuffin-u . Ciekawa płyta ale nie tego spodziewalem sie po solowej płycie. <_<
 
Do góry