Oświadczyny

soso

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2011
Posty
171
Punkty reakcji
2
Dokładnie...poza tym Zainteresowani musieliby być stałymi bywalcami tego samego forum i znać swoje nicki. Choć pewnie znalazłoby się kilka takich par wśród internetowych maniaków :)
 

Ofca

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2007
Posty
76
Punkty reakcji
1
Wiek
35
To jako świeżo upieczony zaręczony także się podzielę pomysłem :) Rzecz się odbyła w walentynki, byliśmy z ukochaną na kolacji w przytulnej restauracyjce tuż przy poznańskim starym rynku - następnie poszliśmy na most zakochanych przypiąć kłódkę z naszymi imionami i wyrzucić kluczyk do rzeki - chwilę później nastąpiła ta magiczna chwila :)
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Rzecz się odbyła w walentynki, byliśmy z ukochaną na kolacji w przytulnej restauracyjce tuż przy poznańskim starym rynku - następnie poszliśmy na most zakochanych przypiąć kłódkę z naszymi imionami i wyrzucić kluczyk do rzeki - chwilę później nastąpiła ta magiczna chwila :)
Byłam kiedyś na tym moście i tak sobie wyobrażałam coś takiego co opisałeś. Piękne i romantycznie :) nic dodać nic ująć :)

Ja bym chciała, żeby to było takie nasze (jego i moje), bez zbędnych gapowiczów :) a reszta niech będzie wielką niespodzianką :)
 
Do góry