Oświadczyny

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ale na siłe w pozytywnym tego slowa znaczeniu ^_^
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Z sugestiami to u mnie cięzko - wolę kawę na ławe
a z rozumieniem sugestii to u niego jeszcze gorzej :p

ma jeszcze czas a jak nie stanie na wysokości zadania - bez skojarzeń - porwę go na romantyczna kolację i już nie będzie miał wyjścia :D
biedaczek :lol:
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Z sugestiami to u mnie cięzko - wolę kawęna łae
a z rozumieniem sugestii to u niego jeszcze gorzej
Czyli się dobraliście :D
Nie ma to jak przeznaczenie ^_^
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Carmen Ty niebezpieczna jestes :D
hmm a nie rozmawialiscie nigdy o tym?
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Coś się tam przewinęło ale dla niego to jeszcze za szybko :)
A na mnie pewnie działa otoczenie - masa znajomych się hajta
z drugiej strony takie hajtanie na sile (bo ona jest w ciazy) - jak w przypadku jego brata wogole mnie nie bawi :/ mam nadzieje ze ja tak nie skoncze :p
 

furley

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
199
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Krk
Myślę że nie zrobiłabym tego ... mimo wszystko te wszystkie starania z JEGO strony są na prawdę miłe ... tak mi się wydaję że coś takiego zabrało by mi mały kawałeczek mojej kobiecości ... może to głupie ale takw właśnie mi wydaje ...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
no milo sie patrzec, jak facet sie wyslila :) ma to cos w sobie
ale Carmen ja jestem za tym pierwszym Twoim krokiem
 

martyna13

...::ZaKoChAnA::...
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
334
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
z krainy błękitu...
wiecie oswiadczyny kobety to zecz smieszna a zarazem prawdziwa ja jak bym byla doroska to zalezy od sytuacji :p
 

afronauta

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
24
Punkty reakcji
0
Dla mnie by to było największym ciosem... Jestem już po zaręczynach i nie wyobrażam sobie jak by to mogło wyglądać gdyby maja Anka to zrobiła... Długo się na to przygotowywałem i długo musiałem poczekać na odpowoedni moment... Po za tym Wy kobiety macie i tak dużo problemów, nie dokładajcie sobie :D Jak któryś z nas czasem zrobi coś od siebie to wyjdzie mu to na dobre :] Po ślubie może się to już nie powtórzyć :żart:
 

pegaz

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
233
Punkty reakcji
1
Wiek
47
Dla mnie by to było największym ciosem... Jestem już po zaręczynach i nie wyobrażam sobie jak by to mogło wyglądać gdyby maja Anka to zrobiła... Długo się na to przygotowywałem i długo musiałem poczekać na odpowoedni moment... Po za tym Wy kobiety macie i tak dużo problemów, nie dokładajcie sobie :D Jak któryś z nas czasem zrobi coś od siebie to wyjdzie mu to na dobre :] Po ślubie może się to już nie powtórzyć :żart:

Tak, tak ... żebyś wiedział ... i tutaj chcą nam odebrać prym. Co jak co, ale tutaj równouprawnienie nie jest wskazane. Dziewczyna powinna wiedzieć kiedy to nastąpi, lecz ten krok (jak już zaczął to ma skończyć :eek:czko: ) wykonać ma facet ... i już :nieaniol:
No chyba, że od samego początku całą adorację przejmuje na siebie dziewczyna ... tylko gdzie wówczas jest facet ? :niepewny:
 

afronauta

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2005
Posty
24
Punkty reakcji
0
Dziewczyna powinna wiedzieć kiedy to nastąpi, lecz ten krok (jak już zaczął to ma skończyć :eek:czko: ) wykonać ma facet ... i już :nieaniol:

Hm... Ja zrobiłem inaczej :D Moja Anka wiedziała tylko, że kiedyś to nastąpi, a nie kiedy :] Wybrałem taki moment, w którym się niczego nie spodziewała ... :] I wiecie co? Powiedziała, że lepiej tego nie mogłem wykombinować! :D Uwielbiam Ją zaskakiwać, a przy takiej okazji facet ma najwięcej pola do popisu. Nie odbierajcie nam tego!
 
Do góry