Ostrzeżenie !

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Bardzo proszę o korzystanie z funkcji raport. Wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący przy każdym poście pod danymi użytkownika i krótko opisać powód. Zauwazyłem, że użytkownicy mają zwyczaj, odpisywać na źle założone tematy i pisać pod nimi: "temat do zamknięcia" lub "nie ten dział", a nikt nie kwapi się do złożenia raportu. Jaki jest sens takiej pisaniny? To zwykłe nabijanie postów.
Nie jestem w stanie przeglądać wszystkich postów dlatego jeżeli chcecie,( a mysle, że tak), aby forum było bardziej przejrzyste i uporządkowane, zapraszam do współpracy. Dotyczy to oczywiście nie tylko tego działu.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Niestety cały czas jest problem, który ciężko rozwiązać. W niektórych tematach nie da się dyskutować. Jeżeli ktoś założy temat powiedzmy "widziano spodek nad Gorzowem" to byłoby miło, gdyby osoby które mają coś do powiedzenia w tym zakresie mogły się wypowiedzieć.
Oczywiście maja do tego prawo, osoby które wierzą w tego typu historię jak i te dla których to bzdura. Sam jak na moderatora działu "strefa 11" jestem dosyć sceptyczny, i raczej uważam się za osobę obiektywną. Nie mniej trudno wymieniać poglądy kiedy tematy zaśmiecane są tekstami w stylu "dla mnie to bzdura" + masa emotikonek. Jeżeli ktoś ma krytyczną opinie niech ją przedstawi, ale niech doda jakieś uzasadnienie. Natomiast jaki jest sens kilkudziesięciu postów w tym stylu. Uniemożliwiacie dyskusje osobom zainteresowanym zarówno zjawiskiem jak i jego obaleniem. Zwłaszcza uciążliwe jest gdy w temacie poświęconemu konkretnemu przypadkowi robi się OT o istotności wiary w zjawiska paranormalne w ogóle. Przecież są od tego też tematy.
Aby ten dział nie odstępował poziomem od innych, będę pozwalał sobie na usuwanie postów bez treści lub OT. W przypadkach bardzo bezczelnych będą warny i czasowe bany.
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Ponieważ, na forum pojawia się nie tyle już to o czym pisałem wcześniej, ale wandale, którzy piszą tylko po to, aby obśmiać osoby zainteresowane dyskusją w tym dziale. Sam lubię humor, ale nie lubię wredoty. Zastrzegam sobie prawo do usuwania wszystkich postów nic nie wnoszących do dyskusji, a ich autorom, będę wręczał nie tylko warny, ale i bany.
 
Do góry