Ostoja Wilanów - Fadesa Polnord - opinie

Kryspek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
Chciałbym kupić mieszkanie w Ostoi Wilanów i chcialbym poznac wszelkie opinie i doswiadczenia związane z tym osiedlem i developerem. Co sądzicie o Fadesie, podobno to solidna firma, ale jakie jest Wasze zdanie na tem temat? Bedę wdzięczny za wszystkie wypowiedzi pomoc w podjęciu decyzji. Pozdfrawiam,
 
K

kredytywarszawa.net

Guest
Kryspek napisał:
Chciałbym kupić mieszkanie w Ostoi Wilanów i chcialbym poznac wszelkie opinie i doswiadczenia związane z tym osiedlem i developerem. Co sądzicie o Fadesie, podobno to solidna firma, ale jakie jest Wasze zdanie na tem temat? Bedę wdzięczny za wszystkie wypowiedzi pomoc w podjęciu decyzji. Pozdfrawiam,

ja osobiście nie polecam Wilanowa... w tej chwili są takie promocje cenowe, że można znaleźć dużo lepszą lokalizację. Dla mnie dojazd z Wilanowa do Centrum byłby koszmarem, wyjazd z miasta do wybudowania południowej obwodnicy również.

jeśli chodzi o developera to wolałbym sie nie wypowiadać, bo nie mam na jego temat wyrobionego zdania.
Złych uwag nie słyszałem pozytywnych też nie.
 

kama**

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2012
Posty
9
Punkty reakcji
0
Zależy co kto woli. Wilanów jest ładny i cichy, z dala od zgiełku centrum. Sama przymierzam sie do zakupu mieszkania w Ostoi Wilanów, z tego co sprawdzałam Fadesa to dobry developer, solidny i terminowy, opinie ma w raczej dobre. Podoba mi sie to osiedle i to ze jest tam dużo terenów zielonych, ze nie jest to taką betonowa pustynią, jakie teraz często budują developerzy. na terenie osiedla jest park, gdzie milo będzie wychodzić na spacery z dziećmi :)

06.jpg
 

kupidynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2010
Posty
36
Punkty reakcji
0
Kupilam mieszkanie w Ostoi ale jeszcze sie nie wprowadzilam. Udalo mi sie wynegocjowac bardzo korzystną cene, mieszkanie jest naprawde ladne i mam nadzieje ze bedzie nam się tam milo mieszkac. Jak do tej poru nie bylo zadnych usterek ani problemów. Osiedle jest sliczne, a sąsiedzi ktorych mialam okaje poznac, przemili. Ogolnei polecam tego dewelopera i to osiedle:)
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Wilanów to nie dla mnie, ale jak ktoś stamtąd ma blisko np. do pracy to czemu nie:) Nie wiem jak z tą Fadesą, jak ja szukałam mieszkania w Warszawie to o Fadesie nie pisale wcale pozytywnie
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
fajny jest blok na Sokołowskiej i mieszkanka ładne, ale każdy dopasowuje mieszkanie i okolice do siebie
 

Mari.Pick

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Kupiliśmy z mężem już mieszkanie w Ostoi, aczkolwiek czekamy do marca by się wprowadzić. Jestem zachwycona perspektywą mieszkania w takiej okolicy, do tego szukaliśmy lokalizacji z przedszkolem w pobliżu, co wcale nie jest takie proste... Okazuje się, że jest w Ostoi o wdzięcznej nazwie mini harvard:) Już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła wprowadzić się do swoich wymarzonych czterech kątów. Są tu może jacyś nowi sąsiedzi z dziećmi w wieku przedszkolnym?
 

Zanzibar

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
121
Punkty reakcji
1
Miasto
Kraków
Przedszkoli w Warszawie jest mnóstwo, szczególnie tych prywatnych, więc właściwie z niemal każdego miejsca jest gdzieś blisko:)
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
gratuluje, z tego co widziałem zdjęcia to fajnie to wygląda;]no i własne 4 katy


Kupiliśmy z mężem już mieszkanie w Ostoi, aczkolwiek czekamy do marca by się wprowadzić. Jestem zachwycona perspektywą mieszkania w takiej okolicy, do tego szukaliśmy lokalizacji z przedszkolem w pobliżu, co wcale nie jest takie proste... Okazuje się, że jest w Ostoi o wdzięcznej nazwie mini harvard:) Już nie mogę się doczekać kiedy będę mogła wprowadzić się do swoich wymarzonych czterech kątów. Są tu może jacyś nowi sąsiedzi z dziećmi w wieku przedszkolnym?
 

gabi.czyk

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2013
Posty
11
Punkty reakcji
0
Jak ktoś lubi ciszę I spokój to to jest idealna wręcz miejscówka do mieszkania. Sam deweloper jakichś wpadek chyba na polskim rynku nie zaliczył, więc można być spokojnym. Slyszalam, że potrafią nawet zadzwonić do ludzi z przeprosinami, jeśli jest za dużo hałasu na budowie. Tylko mieć na wpłatę i cieszyć się życiem.
 

zlota-raczka

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
130
Punkty reakcji
0
to dobrze, a jaki to deweloper?


Jak ktoś lubi ciszę I spokój to to jest idealna wręcz miejscówka do mieszkania. Sam deweloper jakichś wpadek chyba na polskim rynku nie zaliczył, więc można być spokojnym. Slyszalam, że potrafią nawet zadzwonić do ludzi z przeprosinami, jeśli jest za dużo hałasu na budowie. Tylko mieć na wpłatę i cieszyć się życiem.

a już wiem, ale się zakręciłem
 

Kryspek

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
23
Punkty reakcji
0
No i stało się. Kupuję mieszkanie w Ostoi Wilanow. Jestem juz po podpisaniu umowy przedwstepnej, niedlugo chcialbym odebrac klucze i zacząć remont by czym szybciej się wprowadzić. Osiedle jest super, z formalnosciami tez nie ma wiekszych probemów. Ogólnie maja tam bardzo milą i pomocną obsuge, co stanowi ich wielki plus. Mam nadzieje ze dalej tez wszystko pojdzie tak pozytywnie jak do tej pory. W razie porblemów bede tu relacjonowa sytuacje:)
 
Do góry