Ostatnie spojrzenie na szkołę!

kasienka:)

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
408
Punkty reakcji
0
ojj łezka sie zakreca w oku na samą myśl o szloke,o tych beztroskich latach....a teraz coz,wkracza sie w dorosle zycie...(no moze jesve nie tak bardzo,bo jesce studia przede mna) :p
 

nns

.a murderer.
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
6 939
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Ja sie ciesze, ze są wakacje..
Chociaz z drugiej strony polubilam moją klase.
Bez przesadyzmu, ale polubiłam.
 
K

kfiatushek

Guest
koniec gimnazjum!! asz sie spiewac ze szcescia chce!! nie bede tesknic za tom szkolom!! przezylam tam najokropnijesze 3 lata mojego zycia.. teraz chyba to sie zmieni.. nowa szkola, nowe srodowisko, nowi ludzie :D
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja ostatnio w szkole byłam tydzień temu i już się nie wybieram nawet na zakończenie :p
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
Teraz piszecie ze nie lubicie jej,a ja zaloze sie ze po 5 latach od skonczenia szkoly bedziecie za nia tesknic i ja wspaniale wspominac.Moge tak powiedziec poniewaz wiem jak bylo u mnie. Nie lublem do niej chodzic. Teraz juz jestem trzy lata po szkole sredniej i tak wspaniale ja wspominam,oddal bym wszystko by to wszystko wrocilo by bylo tak jak dawniej ta sama klasa i przyjaciele. Teraz chodze na studia zaoczne ale to nie jest to samo.
Ps. szkoda ze nie cieszylem sie szkola jak jeszcze do niej chodzilem.
 

Wiuka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Witam!

Ja nie bede narzekac.... Ten rok zlecial jak z bicza trzasnal. Nawet nie wiem kiedy.

Najbardziej zal mi klasy... To byla ekipa!!! Pozdrawiam Was Wszystkich wariaci!!!!

Szkoda tez mi pozycji która udalo mi sie na forum szkoly wypracowac... Teraz praca zaczyna sie od zera... Trzy lata to za krótko... :dezorientacja:
 

gwiazdeczka

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
853
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ja w sumie nie zzyłam sie az tak bardzo z moją klasa w gimnazjum... fakt, ze były łzy, smutek i zal na zakończeniu, ale teraz.... wszystko jest wporządeczku... ostatnio byłam w gim podpisac jakies dokumenty i jakos tak mi sie cięzko na sercu zrobiło, ze juz nigdy nie zasiąde w ławce w tej szkole, juz nigdy nie bede szła przez ten korytarz, nie bede czekała pod klasa na lekcje... smutne... :zalamany: czas leci.... ehhhhh
 
Do góry