Ośrodek wypoczynkowy na dolnym śląsku

KochamKamila

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
WrocLove :)
chciałabym wyjechać z rodzinką na wakacje ;)
niestety tam gdzie chcieliśmy jechać, domki są zajęte :/
czy wie ktoś (najlepiej na terenie Dolnego Śląska), i czy w ogóle zna i poleciłby jakiś ośrodek wypoczynkowy? (nad jeziorem) I czy wstęp z psami jest dozwolony? Prooooszę o odpowiedź :D im szybciej tym lepiej ;D
 
A

ann han

Guest
Jeśli chcesz wyjechać z rodzinką na wakacje polecam sprawdzenie oferty biura ok-tours:) Mają bardzo duży wybór miejsc, gdzie można wypocząć, a do tego to biuro wcale nie jest drogie. jeśli zdecydujesz się na wyjazd z ok-tours nie będziesz się musiała martwić, że nie będzie miejsc w domkach, ani też nie będziesz się martwić o bezpieczeństwo wyjazdu:)
 

yberius

Nowicjusz
Dołączył
18 Grudzień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
A ja polecam pensjonat Wojtatówka118, w zimę jak i w lecie jest tam przepięknie, w pensjonacie super posiłki, przepyszne, naprawdę polecam i podaje stronę internetową:
www.wojtatowka118.pl
 

WujekSamoZuo

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2010
Posty
254
Punkty reakcji
1
Ja polecałbym za to wakacje w Krakowie. Bo w tym mieście zawsze jest co robić. W ciągu dnia można wybrać się na zwiedzanie zabytków, w nocy można poimprezować w fajnych, modnych klubach. Idealne miejsce dla kogoś młodego. Ja przynajmniej byłem zachwycony. Zwłaszcza, że załatwiłem sobie nocleg w apartamentach your place, za niezłą cenę, bo akurat trafiłem na promocję. Także bomba - bierz się do Krakowa.
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
Ja pamiętam jak za dzieciaka z rodzicami spędzaliśmy wakacje na mazurach i nad jeziorami. Kiedyś nawet byliśmy dwa tygodnie w puszczy augustowskiej, mieszkając w środku lasu nad jeziorem blizno. Stał tam tylko nasz domek i nieopodal leśniczówka. I poza tym nic. Tylko las i jezioro. Ale teraz już bym za długo nie wytrzymała na takim odludzi :) Potrzebuję miejsca z ludźmi i miejscem gdzie mogę się pobawić. W Jastrzębiej Górze nad morzem jest fajny Hotel Primavera SPA, który oferuje swoim wczasowiczom różne atrakcje. Na wyjazd z rodzinką w sam raz :)
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
Moim zdaniem super miejscem na wakacje jest nasze polskie morze;) Jak Val napisała o Hotelu Primavera przejrzałam ich ofertę wakacyjną i zauważyłam , że poszerzyli swoją ofertę i można miło spędzić czas np na wieczorze hawajskim... masz rację Val na wakacje z dziećmi w sam raz;)
 

podlasem

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
RODZINNE WCZASY W SIODLE



Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników przyrody, zwierząt i przygody do malowniczej wioski Rekowo, położonej wśród lasów i jezior na Pomorzu Środkowym.


Specjalizujemy się w organizowaniu wypoczynku dla RODZIN Z DZIEĆMI. Oferujemy możliwość pozostawienia dzieci pod naszą opieką, w tym czasie zapewniamy im bardzo ciekawe i rozwijające zajęcia artystyczne i sportowe.


Zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci oferujemy jazdę konną pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów. Posiadamy 15 koni w tym bezpieczne pony i kucyki dla dzieci oraz większe konie. Jazda może odbywać się na padoku lub w teren np. malowniczą trasą kilku jezior!!!!! Nasze konie szkolone metodami naturalnymi są posłuszne jeźdźcom nawet dosiadane bez siodeł i tranzelek. Zainteresowani nie tylko poznają technikę jazdy konnej, ale także unikalny języka koni ich psychologię oraz naturalne metody szkolenia.


W Sali biesiadnej mieści się "scena" naszego domowego TEATRU, na której występują nie tylko nasi muzycy i aktorzy, ale też odważni goście i ich pociechy. Co wieczór odbywają się koncerty, konkursy oraz występy przygotowane przez dzieci np. Wieczór Talentów! Znajduje się tu także stół do ping-ponga, na którym rozgrywane są ekscytujące mecze o tytuł mistrza Rekowa!!!.


Duża trampolina jest z kolei oblegana podczas nagradzanych salwami śmiechu „walk kogutów”.

Ponad to przed domem 2 place zabaw, "małpi gaj", basen ogrodowy dla dzieci starszych i brodzik dla młodszych, boisko do siatkówki, zadaszone palenisko. Dla żądnych przygód oferujemy rowery (2) oraz deskę surfingową. Mówimy po angielsku i niemiecku.


W okolicy jest wiele unikalnych atrakcji turystycznych które warto zwiedzić miedzy innymi "Żywy" skansen indiański - przepięknie położony na 8 ha zupełnie dzikiego terenu nad jeziorem, kamienne kręgi i wiele wiele innych!!!!!!!!! Tylko 35 km do morza. Najbliższe miejscowości to: Łazy, Mielno, Dąbki, Darłowko.


Zakwaterowanie: Gościom ceniącym wygodę oferujemy niezależne dwupokojowe mieszkania z osobnym ogrodem lub i aneksem kuchennym. Miłośnikom bliższego kontaktu z naturą proponujemy nocleg przy ognisku w prawdziwym indiańskim TIPI!!!!!!!!!!


Wyżywienie: w zależności od upodobań gości kuchnia tradycyjna, wegetariańska lub wegańska (żywność ekologiczna).


Ceny: od 25 zł za nocleg w pokoju z łazienką, wyżywienie: od 30 zł za 3 posiłki. Jazda konna od 26 zł, na rajdach od 20 zł za godzinę.



OBOZY RAJDOWE, ARTYSTYCZNE, JEŹDZIECKIE, JĘZYKOWE 2010


Zapewniamy:



* rodzinną atmosferę
* przytulne mieszkanko w pokojach gościnnych lub Chatce Farmera
* smaczne jedzonko (5 posiłków) z możliwością wyboru diety np. vege
* fachową opiekę instruktorską, ubezpieczenie

• oraz bardzo ciekawy program na każdy dzień pobytu zależny od wybranego wariantu:


1. Lato Muminków (wiek 4-6 lat) oraz Lato pełne wrażeń (wiek 7-10 lat)



Teoretyczna i praktyczna szkoła jazdy konnej dla maluszków, zajęcia plastyczne muzyczne, taneczne, teatralne. Udział w wieczorach artystycznych, zabawy językowe, sesja zdjęciowa w strojach Indiańskich, czytanie bajek do snu,

i…….wiele, wiele innych atrakcji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



2. Lato zaklinaczy koni (wiek od 11-14 lat). Do wyboru: Fan-horse (2 jazdy dziennie plus cały dzień z koniem) oraz Art-horse (jedna jazda dziennie oraz zajęcia artystyczne).



3. Summer-Maxi-Horse (wiek od 13 lat) - Jazdy konnej do woli , jazda do wyboru na padoku i/lub w terenie (rajdy) oraz niezapomniane biwaki nad jeziorami !!!



Czeka na was 15 miłych koników, w tym 2 kucyki, pony i duże konie.


Ceny Obozów:


„LATO MUMINKÓW”- Cena jednego turnusu (7 dni) wynosi 680 PLN
10% zniżki dla wszystkich dzieci, które już u nas były.

„LATO PEŁNE WRAŻEŃ”- Cena jednego turnusu (7 dni) wynosi 680 PLN 10% zniżki dla wszystkich dzieci, które już u nas były

LATO ZAKLINACZY KONI- Cena od 1180 PLN za 14 dni!!!!



Obóz rajdowy „SUMMER-MAXI-HORSE"-Cena od 880 PLN za 10 dni!!!!!!!!!


zainteresowanych zapraszamy na naszą stronę:


www.podlasem.agrowakacje.pl
 

Attachments

  • DSC_3578-1.jpg
    DSC_3578-1.jpg
    66 KB · Wyświetleń: 60
  • galeria__11265724297.jpg
    galeria__11265724297.jpg
    40 KB · Wyświetleń: 67
  • galeria__31172953209.jpg
    galeria__31172953209.jpg
    69,3 KB · Wyświetleń: 59
  • galeria__01265719429.jpg
    galeria__01265719429.jpg
    72,3 KB · Wyświetleń: 71
  • galeria__31172953793.jpg
    galeria__31172953793.jpg
    72,9 KB · Wyświetleń: 57

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Moim zdaniem wyjątkowym miejscem idelanym na rodzinny wypoczynek jest malownicze Pojezierze Brodnickie. Poza tym będąc tam można odwiedzić hotel Głęboczek, które słynie z zabiegów opartych na winoterapii oraz z pysznego wina z okolicznych winnic.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A czy rozpatrujesz jedynie wakacje na Dolnym Śląsku? nie myślałeś o wakacjach za granicą?
 
D

Dorka123

Guest
nie wiem jak tam ceny na Śląsku, ale u nas (pomorze) nie opłaca się spędzać wakacji, za te samą cenę mam np. wakacje w Egipcie, w Bułgarii, Chorwacji itp
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
zgadzam się, ja w zeszłym roku zdecydowanie za dużo zapłaciłam nad naszym polskim morzem, a mogę mieć 9 dni w Tunezji za niecałe 1100zł w biurze podróży.
 

marl55a

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
zgadzam się, ja w zeszłym roku zdecydowanie za dużo zapłaciłam nad naszym polskim morzem, a mogę mieć 9 dni w Tunezji za niecałe 1100zł w biurze podróży.

Idąc tym tokiem myślenia - Egipt też tanieje :)
Jeśli chodzi o pobyt nad jeziorem, to ze swojego doświadczenia polecam okolice Giżycka. Tam większość ośrodków jest 'dog friendly'
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
To prawda... ja mam dość wydawania takiej sumy na wczasy z brzydką polską pogodą. Dlatego przeglądam ofertę itaki i czatuję na dobrą ofertę :D
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
Ja się brzydkiej pogody nie boję, dlatego zastanawiam się czy nie wybrać się w tym roku na Pojezierze Brodnickie. Ostatnio natrafiłam na http://www.facebook.com/Gleboczek#!/Gleboczek i muszę przyznać, że zdjęcia z tamtych okolic zrobiły na mnie bardzo duże wrażenie.
 
D

Dorka123

Guest
a ja nie chciałabym jedynego urlopu w roku spędzić w deszczu lub w pokoju hotelowym, bo wyjść się nie da... zdecydowanie wolę wakacje w jakimś ciepłym kraju... co do Egiptu i Tunezji to słyszałam, że można już rezerwować, do lata wszyscy o zamieszkach zapomną, a cenę jeszcze przez jakiś czas będą bardzo niskie
 

nabierzkolorow

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2011
Posty
29
Punkty reakcji
0
@Jolcia05 - nie tylko urzeka zdjeciami, ale tam naprawdę jest cudownie.. poza tym niedaleko są Bory Tucholskie, Malbork. Masa tars pieszych, rowerowych, mozna tez popływać na kajakach. Znakomite miejsce na aktywny wypoczynek, jesli komuś nie po drodze jest leżenie plackiem na plaży :)
 

Werka600

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
157
Punkty reakcji
2
No ja też jednak wakacje czy urlop wolałaby spędzić na łonie natury czyli na przykład nad morzem właśnie albo na mazurach czy w górach :) Byle daleko od cywilizacji. I w jakimś spokojnym miejscu w gronie znajomych.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
A może Skandynawia? Dania? etc. był ktoś z Was? jakie wrażenia?
 
Do góry