osiemnastka

kasiulkaxD

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
mam problem :( nie wiem jak sie ubrać na 18 koleżanki... Nie było by tego problemu gdyby to była normalna 18-naska
ale jest to impreza na ok 150 osób i jest ona zorganizowana w lokalu.. .koleżanka wynajęła 3 salę dj-eja itp... POMOCY
 

matiello

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2007
Posty
19
Punkty reakcji
0
Nie jestem ani dziewczyną ani nie specjalnie znam się na modzie, ale wnioskując że będzie tyle wiary więc i będzie można sporo poszaleć na parkiecie, więc nie przedłużając ubierz się ładnie i przede wszystkim wygodnie;)
Pozdrawiam
 

barthas86

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
WLKP
nie powinno się odkopywać starych tematów, wiem... ale nie mogłem się powstrzymać :D czy wy ludzie nie macie innych problemów? jak się ubrać na 18-tkę, zaraz się pojawią pytania jak się ubrać na wesele albo do szkoły... litości! po pierwsze masz kasiastą koleżankę która chyba naprawdę ma zbyt wielu znajomych :p a po drugie to skoro ta koleżanka wynajęła jak Ty to napisałaś "dj-eja" <lol!> :D to ubierz się tak jak ubierasz się na imprezy do klubu i po sprawie... ktoś tu widzi jakiś problem? ale zaczynam się przyzwyczajać do tego, że na tym forum ludzie szukają problemów tam gdzie ich nie ma i później pojawiają się takie durne tematy jak ten ;) pozdro :)
 

oliviabonavista

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
491
Punkty reakcji
0
Też ostatnio byłam na takiej imprezie :) Było super :] Przeważnie dziewczyny były ubrane tak: sukienka, nie koniecznie taka jak na studniówkę :p ale wygodna i elegancka, lub elegancka bluzka, raczej czarna, i zwykłe jeansy do tego, ale każda z nich miała wysokie buty; bardzo seksy to wygląda zwłaszcza do rurek :) Jeśli uważasz, że są niewygodne, to możesz wziąć też na przebranie, a te na wejście :p Potem wszyscy będą tak pijani, że nie zauważą :) :p Aha! i nie maluj się za mocno, głupio to wygląda jak się spocisz w tańcu :]
 

Jula19

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam ;) ja niestety tez mam podobny problem ;/
mam takie małe pytanie i proszę o jakąś, odpoiwiedź...hmm opinię ;) jestem zaproszona na 18-stkę tylko, że taką zdecydowanie bardziej elegancką, zresztą akurat na tej imprezie tak czy inaczej wypada mi być elegancką... Tylko czy nie przesadzę (czy to, aby znów nie za elegancko) jeśli założę skormną, "małą czarną" sukieneczkę, a do tego czerwone dodatki (czerwone szpilki i czerwona kopertowa torebka)???
Odnośnie biżuterii - bardzo skromnie, tylko jeden (duży) czarny pierścionek...
prosze, co o tym sądzicie? :)
 
Do góry