+ Orgazm Śmierci

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
+ Orgazm Śmierci


Twoja słodka istota owija się wokół mojego języka.
Moje zęby przenikają twe ciało głębiej, dopóki wiem że nie mogę minimetr więcej.
Kazałem, byś obróciła się żebym mógł spojrzeć na Ciebie przed tym co się zacznie.
Teraz pozwalam aby moje zło, przebiło się aż po sam rdzeń.

Twoje gardło spala się całkowitą przyjemnością czując krew przepływającą przez Ciebie.
Przyciągam Cię mocniej i naciskam opuszkami palców słysząc Twoje wrzaski.
Moja jaźń - leżąc na łóżku patrząc jak krwawisz z przyjemności.
Leżę na tobie, patrząc jak rozcierasz krew na moim ciele, podczas orgazmu, dryfując w trakcie tego snu.

To jest to co zawsze chciałaś, zostać objęta przez najśliczniejszą z wszystkich możliwych śmierci.
Ja orgazm - znów widząc lęk w twoich oczach, Ty - zmagasz się pod twoim panem rozkoszy, kocham Cię tak jak potrzebujesz.
Powiedz mi jak odczuwasz miłość, jak ją dawkujesz, czy chcesz zostać na zawsze w tym uścisku? by umrzeć przy mnie w bramie twojego ostatniego oddechu?

Czuję twój oddech który stale wzrasta, nasz czas nigdy się nie skończy moja droga.
Zatapiam moje zęby w twoje białe ciało jeszcze raz, chcę czuć, jak twoja dusza wrzeszczy.
Znów zaglądam do Twoich mrocznych oczu widząc siebie jak gdyby w lustrze.
Wychylam się i teraz całuję twoje purpurowe wargi, zamykam oczy, nie czułem nic cudowniejszego od Ciebie.
Nie chce żadnych bogactw tego świata, wystarczasz mi tylko Ty kochana...
 

marta92

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2006
Posty
296
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. Opolskie
Początek wydal mi się trochę obrzydliwy, to jak przemowa psychopaty do swojej ofiary.. <brry> końcówka mroczna, niezłe to horror :]
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Kolejny raz świetne, podoba mi się klimat tego co piszesz :) Naprawdę dobre!
 

DzIuBeJ

!dead eyes see no future!
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
1 462
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
"że ten"
Powiem szczerze ze spodziewałem sie takiej reakcji na wiersz...
Jak i tych złych i tych dobrych...
Ale mam nadzieje ze moja "odmienność" i to że jestem psychopatą nikogo nie zrazi...
 

deora

Nikt
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
1 071
Punkty reakcji
14
Teraz. ponieważ dowiedziałam się w międzyczasie co to jest nymphetamina i wiem skąd pochodzi Satanic Mantra zapytam tylko co to jest:

minimetr (w.2)
i
w branie twojego ostatniego oddechu? (w.11)
 

aginos

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
127
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź
No cóż... interesujący styl pisania... zapewne tak interesująca jak osobowość... jakbyś opisywał jedną noc z życia psychopaty... zapewne mogłabym odnaleźć jakieś niedoskonałości stylistyczne, aczkolwiek nikt nie jest doskonały (szczeglnie ja), także nie będę zwracać uwagi na tę część twej "pracy". W takim razie pozostaje mi jedynie pogratulować, i życzć powodzenia w dalszym pisaniu!
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
Zdecydowanie bardzo orginalnie. Ten klimat, ta amosfera...
Brr aż mnie ciarki przeszły.
Poprostu podoba mi się strasznie.
 

Leyla

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2007
Posty
258
Punkty reakcji
0
Dziubej, ja z zasady nie gustuje w horrorze, również w poezji nie znajduje przyjemności w jego przejawach.
Inna sprawa, to fakt, że talent da się zauważyć nawet, jeśli ocieka posoką... chociaż znacznie lepiej by było, gdyby zechciał słuzyc dobrej sprawie...
 
Do góry