Opuchnięte,zmęczone nogi...:/

V

Vaffik

Guest
Mojej żonie po staniu 8-10h w garach w pracy pomaga maść końska:
masc-konska-silnie-rozgr_145.jpg

oraz to :

FM3389%201.jpg
 

saraaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2014
Posty
105
Punkty reakcji
1
ja gdy mam zmęczone nogi robie sobie chłodne kąpiele z orzeźwiającymi olejkami, mi pomaga :)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
są jeszcze takie maści dla sportowców, z jakimiś naturalnymi składnikami, któte właśnie chłodzą, moja mama ich używa i czuje dużą ulgę:)
 
V

Vaffik

Guest
Dermentol żel - maść chłodząca, coś koło 8-12zł w aptece.
Ewentualnie Krauterhof Niemiecka, maść końska chłodząca. Ta już stoi około 16-18zł.
 
S

szyszana

Guest
Pisałam już o tym - zabiegi w Beauty Center Józefów, kosmetyki to najlepiej Hildegard Braukmann - dosyć łatwo można przywrócić nogom normalność, poprawić również jakość samej skóry. Akurat w moim przypadku różnica była wydatna.
 

gaja5

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2021
Posty
9
Punkty reakcji
0
Opuchnięte nogi to kwestia odkładania się wody w organizmie. Można przynieść ulgę nogom mocząc jest w zimnej wodzie z solą lub faktycznie nasmarować je jakimż dobrym chłodzącym żelem.
 

fiona77

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2021
Posty
14
Punkty reakcji
1
Tak jak piszę gaja, nogi opuchają w skutek zatrzymywania wody w organizmie, dzieje się tak, kdyż mało pijemy a organizm szykując się na gorsze czas zatrzymuje "magazynuje wodę" a więc wypicie min.2 litrów wody dziennie rozwiąże wszystkie problemy ;)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 021
Punkty reakcji
17
Miasto
Oświęcim
Ja to ostatnio już nie wierzę w żadne cuda poza naparem z pietruszki. Strasznie woda się zatrzymuje w te upały.
 

marhita

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2015
Posty
18
Punkty reakcji
0
uczucie ciężkicm nóg nie jest mi obce. miałam taki sam problem, jak tylko zaczęły się upały. właśnie dlatego zdecydowałam się na lipomasaż, który robiłam w klinice vesuna z krakowa. polecam endermologię, bo bóle ustąpiły i znów mogę normalnie funkcjonować.
 
Do góry