Oprawki

Andrzejo

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2008
Posty
22
Punkty reakcji
0
Witam,
nie wiem czy pisze w dobrym temacie czy należało założyć nowy temat ale mniejsza z tym.
Możecie podać jakieś fajne oprawki dla osoby z okrągłą,owalną twarzą(głowa w formie takiego lekkiego jajka)?
Oczywiście chodzi o normalne okulary a nie przyciemniane.Czy plastikowe oprawki wyszły już z mody?
Czekam na odpowiedzi
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
idz do sklepu z tym xd oni ci pokarza napewno cos ciekawego xdxdxp
 

loopatka

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2010
Posty
302
Punkty reakcji
9
Wiek
37
Miasto
Warszawa
noooooo ludki pracujące w DOBRYM sklepie optycznym znają się na tym i dobiorą ci coś odpowiedniego.
i plastikowe oprawki absolutnie z mody nie wyszły, sama mam trzy
jezyk.gif
rzekłabym, że to właśnie metalowe przechodzą do lamusa :) w tym sezonie okulary mają być widoczne, zauważalne, rzucające się w oczy. zresztą, u ludzi z wadą wzroku fajne okulary to wizytówka, więc postaraj się o coś fajnego
mruga.gif


btw. pokaŻą
jezyk.gif
 

Arkadii29

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
18
Punkty reakcji
0
Do okrągłej twarzy idealnie sprawdzają się wąskie okulary z kanciastymi bokami. To działa na zasadzie kontrastu - jak masz wąską i spiczastą twarz - dobierz okulary okrągłe. Jak masz okrągłą twarz, poszukaj sobie czegoś bardziej wyrazistego.
 

Nicola

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2018
Posty
78
Punkty reakcji
0
Bardzo fajne oprawki można kupić w salonie optycznym w Salonie Optycznym Oculus we Wrocławiu. Kupuję tam też soczewki i płyn do soczewek bo mają bardzo dobre ceny.
 

modliszka23

specjalista
Dołączył
22 Kwiecień 2010
Posty
1 167
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
tam gdzie moje miejsce
Tutaj na pewno jest jeszcze jedna kwestia- jakie oprawki okularowe wybrać.
Być może ten artykuł pomoże Wam wybrać te odpowiednie, które sprawdzą się na lata
 
Do góry